Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehetnék egyedül?

Green96 kérdése:

Hogy lehetnék egyedül?

Figyelt kérdés

Lehet betegesnek tűnhet, de gyakran azt kívánom bárcsak egy kívülálló lennék, sosem akarom hogy hozzám szóljanak,

vagy rólam beszéljenek meg ilyesmi, én csak ülni akarok az osztály sarkában és el lenni egyedül. Erre most itt is van a lehetőségem, mert ugye most ballagtam el általánosból és egy új osztályba fogok bekerülni. Mit csináljak/ne csináljak hogy ne vegyenek észre? 14/F



2016. jún. 28. 00:01
 1/4 anonim válasza:
Ne akarj lathatatlannak tűnni.Neked se lenne jó és az osztálytársaidnak sem.Gondolj bele. Ha nem akarsz senkivel se barátkozni,azzal csak magadnak ártasz. Egy idő után befordulsz,es nem lesz ott senki. De ez csak az én véleményem.
2016. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tollbogre ***** válasza:

Én vmi ilyesmit csináltam és elszoktam az emberektõl. Szerintem mostmár személyiségzavaros is vagyok, meg nem tudom hogy kezelni az emberek kózeledését. Mostmár mindig csak az érdekel, hogy mit gondolnak rólam.

Én ha újrakezdhetném, nem zökkennék ki a való világból.

2016. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Éppen ezért fognak rólad beszélni folyamatosan,mert nem akarsz megszólalni, és furcsának fognak találni. Próbálj meg olyan embereket keresni aki ugyanígy van a dolgokkal mint te. Vagy egyszerűen a bemutatkozásnál közöld velük, hogy te nem az a beszédes fajta vagy és hogy nem igazán szeretnél senkihez sem közeledni. Vagy mond azt nekik hogy szeretnél jól tanulni és ezért nem szeretnél tevékenykedni az osztályban. Nekem is van egy ilyen osztálytársam. Én perpillanat most megyek 11. osztályba és ő sem beszélget senkivel. Viszont mindig csúfolják azzal hogy azért ilyen csöndes mert bérgyilkos, és hogy a szüle nem tanították meg beszélni.
2016. júl. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat/tanácsokat! Igazából nem is arról van szó hogy tanulásra szeretnék koncentrálni vagy ilyesmi, mert nem vagyok az a tanulós fajta, igazából a napjaimat egyetlen egy barátommal töltöm úgy, hogy vagy interneten keresztül játszunk, magy egyikünk átmegy a másikhoz stb. általánosban is csak vele voltam rendesen baráti viszonyban, és ő meg is maradt szerencsére, de azért megfogadom a tanácsaitokat. :)
2016. júl. 14. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!