Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha szar az életem?

Mit tegyek ha szar az életem?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem le és a szerelmem pont aznap szakított velem és teljesen összetörtem nem tudok már semminek örülni ennek már 2 hete de nem tudom magam túltenni mindennap sírok egy senkinek érzem magam olyan szeretet hiányom van semmi értelmét nem látom az életemnek minden nap azon gondolkodom hogy jobb lenne meghalni nem bírom a magányt főleg most... folyton azt beszéltük a volt barátommal hogy milyen jó lesz nyáron együtt leszünk végig és most semmi nem lesz belőle otthon ülhetek és nézhetem a plafont nem bírom egyszerűen úgy érzem mindenki elhagyott a barátaim sem törődnek velem hiába járok dolgozni is folyton azon jár az agyam hogy nincs aki hazavár és ez nagyon rossz érzés nem tudom mit kezdjek magammal mit lehet ilyenkor csinálni? :(( 18/L

2016. jún. 29. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ér annyit,hogy így elkeseredj miatta. Beszéld meg a szüleiddel, vagy megbízható munkatársakkal,hogy hogy érzed magad,mi nyomaszt. Most még nehéz,de előbb utóbb jobb lesz és találsz majd egy sokkal inkább hozzádvaló srácot!
2016. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%

Nyugodj meg. Ne legyél zaklatott. Meg kell változtatnod hozzáállásodat. Segítek ebben s akár szeretetet is adhatok.

Nagyon szeretlek. Minden rendben lesz. Írj nyugodtan.

2016. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hiába beszélek a szüleimmel vagy akárkivel elmondják a szokásos dumát hogy úgyis lesz jobb hagyjam a francba de ettől még nem érzem jobban magam ettől még ugyanugy egyedül vagyok és nézhetem otthon a plafont miközben ő kitudja mit csinál :(
2016. jún. 29. 19:07
 4/17 anonim ***** válasza:

Akkor lesz mással programod, csak beszéld meg valakivel a problémádat, akiben megbízol. Aztán pedig foglalkozz mindenki mással az exeden kívül. Egy idő után hozzá fogsz szokni az új rendszerhez és enyhülni fog ez az érzés. A barátaidra számíthatsz ilyen téren, vagy nem vesznek elég komolyan?

21/F

2016. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy konkrétan leszarnak a barátaim nem törődnek velem nem tudok velük programokat szervezni :(
2016. jún. 29. 19:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd kiírni magadból, vagy beszélgetni, írhatsz privátban is. Egy darabig próbálj minél többet a szabadban lenni és sétálgatni vagy amit szeretnél, ilyenkor a szobában ülésen kívül minden csak segít túllépni.
2016. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
próbálok legszivesebben haza se jönnék multkor kint akartam aludni egy padon
2016. jún. 29. 19:22
 8/17 anonim ***** válasza:
Magadat ne büntesd más miatt, bár nem írtad, hogy miért mentetek szét, de ha te mindent megtettél a kapcsolatért, akkor kizárt, hogy szeretethiányos maradj.
2016. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ebben a helyzetben, te nem látod a kiutat...

milyen hobbid van? ahol tudnál emberek között lenni, kimozdulni otthonról...

merre felé laksz? biztos vannak a környéken olyan lehetőségek, amikkel jól szórakoznál és lekötné a figyelmed és nem erre koncentrálnál...


23F

2016. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen én mindent megtettem azért szakított mert keveset találkoztunk mert ő sose ért rá pedig meg tudta volna oldani de inkább elhagyott Nyíregyházán lakom
2016. jún. 29. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!