Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Elég szar az...

Mit tegyek? Elég szar az életem! Többi lent!

Figyelt kérdés
Egyedül élek egy albérletben.Vannak barátaim de mindig csak a barátnőjükkel vannak.Nekem meg csak egy álom marad egy csaj.Mindig várom hogy mehessek dolgozni.Nagyon rossz egyedül.Úgy érzem felesleges ember vagyok.Nagyon rosszul viselem a magányt.Mit tegyek?f
2016. márc. 27. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban örülj, hogy képes vagy egyedül fenttartani egy albérletet :)


Aztán pedig fel a fejjel és reménykedj, tegyél meg mindent annak érdekében, hogy ezen változtass :)

2016. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt felesdj el hogy egy másik embere vársz aki majd be tölti az életed. Keres magadnak életcélt olyat amitől egyedül is tudsz fejlődni ami előre visz az életben pl.: új szakma, nyelv tanulás fejleszd magad. A másik nagyon fontos keres új élményeket magadnak utaz nem kell szerintem nagyon költségekbe verned magad távolsági busz 75km max 2000Ft egy irányba. A lényeg hogy csinálj valamit. Hidd el nem vagy felesleges ember mert mindenki hatással van a környezetére valamilyen szinten és te is hatsz valakire úgy ahogy nem is gondolnád.
2016. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne csak álom?
2016. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
rég óta próbálok tenni hogy ne legyek egyedül de nem kellek senkinek.Nagyon rossz élni egyedül.Nem is értem minek kellett meg születnem?
2016. márc. 27. 18:33
 5/12 A kérdező kommentje:
azért álom mert ronda pasi vagyok!Minden csajnak csak a jóképű pasik kellenek.
2016. márc. 27. 18:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Maszturbálj!
2016. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tévedsz nem a jó képű pasik kellenek a nőknek. Hanem a ki magabiztosságot és erőt sugároz magából. Persze mikor az ember önbecsülése a padlón van akkor ezeket nehéz mutatni.
2016. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Keress lakótársakat
2016. márc. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amikor nem voltam negatív akkor se volt semmi változás.Az évek eredménye lett hogy most nincs semmi önbizalmam.Csak azt tudnám miért kell nekem szenvedni az életben.
2016. márc. 28. 03:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenki szenved az életben csak az ember nem veszi észre hogy a mellette lévő ember is szenved valamiben. Keres magadnak apró örömöket mint az ínyenc ételek vagy beszélgess lényeg hogy keresd és vedd észre mi az életedben ami jó és foglalkozz olyannal mi tényleg érdekel.
2016. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!