Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha még sohasem...

Mit csináljak, ha még sohasem mozdultam ki otthonról?

Figyelt kérdés

Utoljára 13 évesen emlékszem, hogy kimozdultam.

Az iskolán kívül sehova sem mentem.

Jelenleg csak a munkahelyemre megyek, ott is rabszolgamunkát végzek.


Például sohasem voltam még bulizni meg ilyenek. Mostanra már úgy érzem, hogy sohasem megyek el sehová sem, egyszerűen képtelen vagyok rá.


Az emberekkel sem ismerkedem és nem is beszélek velük, mert kevés az önbizalmam, és nem hiába: ha megismernek rájönnének hogy egy gátlásos, félénk, semmirekellő vagyok, akinek nincsenek sztorijai, és még sehol sem volt, ezért inkább hagyom az ismerkedést. De látszik is rajtam, úgyhogy alapból nem ismerkednek velem, én meg sohasem fogok kezdeményezni, egyszerűen nem tudok.


Úgyhogy nem tudom, hogy mit tegyek.


21/F


2016. jún. 30. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Járj el otthonról, egyszer el kell kezdened ismerkedni. Nincs azzal semmi baj,hogy ilyen vagy,de örökké nem maradhatsz a négy fal között. Merj nyitni mások felé,sokat nem veszíthesz. Ha szeretsz sportolni,menj futni,úszni,ahol vannak emberek. Biztos leszenk olyan emberek akik szívesen ismerkednének veled:)
2016. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos, minden kezdet nehéz, de ez így biztosan nem élet...az már egy pozitív dolog,hogy változtatni akarsz ezen. Szerintem keress valami hobbit magadnak,mindenképp olyat ,amihez muszáj kimozdulni. Van kutyád?
2016. jún. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség?Depresszió?
2016. jún. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!