Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fáj a magányos szívem. Ti,...

Fáj a magányos szívem. Ti, hogyan élitek túl ezt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 00:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy fáj a magányos szíved, én elég könnyen túlélem.
2016. jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

miért nem teszel ellene?


23F

2016. jún. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom jelenleg sok a szabadidőd. Foglald el magad valamivel! Ne önmagad körül forogjanak a gondolataid!
2016. jún. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha abálnád 2 órán keresztül a pacalt, majd megfőznéd 4 órán át, akkor nem agyalnál ilyeneken.
2016. jún. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A magányt viselem (még egy darabig gond nélkül - de már fogy a türelmem). Aszem rövidesen belemegyek egy (szinte) akármilyen kapcsolatba). Mert már nagyon unom az egyedüllétet - és nem is értem igazából, hogy egy ilyen "szupercsávónak" miért nem jut egy olyan nő, aki nem is sokkal rosszabb, de nem is sokkal jobb, mint én vagyok. Szóval, olyan hozzám illő.(ffi 59). Fenn vagyok a randivonalon is, de vagy csak idősebb kinézetű (korukból jellemzően letagadó) - vagy csak fiatalabb nőket találok. És az is jellemző, hogy sok évvel ezelőtti képeket tesznek fel magukról, aztán előbb - utóbb kiderül a tényleges kinézetük. Ami, ugye, nem minden (bizonyos határokon belül persze).
2016. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kiadsam333 jól mondja, járj el gyakrabban a barátaiddal, néha zuhanyozz le, ne csak sajnáltasd magad


ja és legyél önmagad, de azért színleld, hogy magabiztos vagy!


a külsőd miatt se szégyenkezz, ne érezd magad kevesebbnek ha csúnya vagy, mert aljas hazugság, hogy az emberek a külső alapján ítélkeznének, de azért járj el gyúrni!


kihagytam valamit?

2016. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 - jókat javasolsz, de honnan veszed, hogy nem tesz semmit, és CSAK sajnáltatja magát (?) Én magam is hasonló cipőben járok, mint a kérdező, és keresek is aktívan, de nem könnyű megtalálni a megfelelő személy - viszont csak azért, hogy legyen valaki (akárki) - na, annál jobb egyedül.
2016. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1 Nincsenek barátaim, a társaságban is én vagyok a különc, mert nem merek megszólalni, furcsa, de ez van. Igen tényleg szoktam magamat sajnáltatni, de ezt a magány hozza ki belőlem.


2 Én önmagam vagyok, de sokszor rossz igy élni :)


3 A külsömet legszivesebben kicserélném valami sokkal izmosabb alkatra :D


4 Szoktam kondizni és ott se nagyon dumálok, de igaz, hogy nem tea délutánra járok oda :D

2016. jún. 30. 17:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vok. A magányt bírja a szívem. Én a szakítások után szoktam szívbeteg lenni (hetekig - hónapokig)
2016. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

@7


@kérdező


irónia

2016. júl. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!