Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem ennyire egyedül...

Miért érzem ennyire egyedül magam?

Figyelt kérdés
Szóval kicsit hosszu lesz a történetem de nagyon jol esne végre ki irni/mondani magamból.Szóval elöször is szörnyü idöszakomba vagyok..2 éve,hogy ki költöztem Külföldre és nagyon nagyon megterhelö volt és most is az ..probálom lazán venni..élvezni..hogy hát hiszen ez jo ezt akartam kijönni végre külföldre és tanulni..amguy azért jöttem ki mert otthon rengeteg gondom volt..az iskolába,otthon..mivel Èdesapám 75 éves és sulyos gyüjtögetési betegségben szenved..az én életemet is meg nehezitette..föelg hogy anyum 4 éves koromban meghalt..szörnyü volt otthon..az élet minden terén problémám van..az emberekkel..iskolába..önbizalom hiányom van..és ugy érzem vége már nem birom..már lassan attol félek hogy meg fogok bolondulni..miért nem tudok uúj barátokat szerezni? midnig azt hsizem menekülnek tölem az emberek mert nem vagyok normális és hogy valami bajom van pl. örült vagyok/ abnormális..oriási zavar van a fejembe..amugy meg elkezdtem terapeutához is járni és eddig elég jo csak sajnos még ugyanugy meg vannak a problémáim lehet jo igaz csak 2 szer voltam eddig..de félek hogy megoldhatatlanok a problémáim..és hogy soha nem leszek már végre nyugodt..felszabadulöt..álandoan be van görcsölve a gyomrom..alig tudok éjszaka aludni..szörnyü ..midnig az az érzésem hogy ha kinnt vagyok az utcán valami miatt kell szégyenkeznem..és rám van irva hogy nem vagyok normális..borzalmas...szerintetek ez micsoda? rengeteget gondolkoztam az öngyilkosságon de t udom hogy nem lenne megoldás..és már egyszer probálkoztam de akkor nem sikerült..túl enyhe módszert alkalmaztam durvábbat nem mertem...de nem akarok öngyilkos lenni...végre meg akarok szabadulni ezektöl a kényszer gondolatoktol..Segitség!
2016. jún. 30. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Hany éves vagy és milyen nemű ?
2016. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elmentél terapeutához, ez azért már jó pont. Szépen lassan javulni fog minden.
2016. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és lány. A terápia tényleg használhat?
2016. jún. 30. 23:14
 4/9 anonim ***** válasza:
írj
2016. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
írjak? kifejtenéd kérlek? :-?
2016. júl. 3. 00:33
 6/9 anonim ***** válasza:

A 4-es számú versenyző szerintem úgy érti, hogy írj neki privát levelet és ott beszélgessetek. De egyébként az se lenne rossz megoldás, ha magadnak írnál otthon. Nekem is volt egy nagyon rossz időszakom (nem ennyire durva, és egy betegség miatt, ahhoz meg hozzá lehet szokni), és sokat segített az, hogy kiírtam magamból a gondjaim, vagy írtam pár novellát meg mindenfélét. Önterápia. Persze az lenne a legjobb, ha szereznél magadnak pár barátot a környezetedben, akikkel meg tudod mindezt beszélni.

A családi háttered pedig épp elég ahhoz, hogy szorong miatta, de ettől nem elszel sem abnormális, sem borzalmas se semmi más. Ne érezd magad kevesebbnek ettől, mert butaság és csak magadat ostorozod vele. Próbálj meg kicsit előre koncentrálni, találj ki magadnak terveket, tűzz ki célokat, kösd le magad valahogy és lassan minden rendbe fog jönni.

2016. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xxxcsillag ***** válasza:
Senki sem tudja mi a normális.Te bizonyára most rossz helyzetben vagy minden téren.Család, talán anyagiak, nincsenek rokonaid és barátaid sem.Magány rossz.Nem ártana egy pozítív segítő, aki melletted áll.Jó, hogy elmentél szakemberhez, de ehhez idő kell.Most hol vagy? Itthon vagy külföldön? Miből élsz?
2016. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jelenleg 16 éves vagyok..a testvéremmel élek..dolgozom..iskolába járok..
2016. júl. 5. 23:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Tehát lehetséges..hogy ebbol a görcsös..szorongo..szégyenlös lánybol..egyszer felszabadult laza.."nem érdekel más véleménye" ember lesz?
2016. júl. 5. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!