Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rossz mert nincs nekem senki...

Rossz mert nincs nekem senki barátom hogy legyen mi legyen?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó tipus vagyok nem vagyok egy dumagép inkább neten "nagy a pofám" ahogy mondják nekem mások. Persze beszélek én meg tud szófosásom is lenni ha olyan a kedvem. Ittas vagy bekávézott. Hát végülis azért irtam ki hátha valakivel tudok itt beszélni nem jo a kedvem.
2016. jún. 30. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21
2016. jún. 30. 22:48
 3/5 Firedoom ***** válasza:
Kulfoldi vagy?
2016. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Dolgozol, vagy még tanulsz? Én is ilyen voltam. Az segített, mikor elmentem kollégiumba tanulni. Négy évig ott voltam, és nagyon szerettem. Persze szerencsém volt, mert nagyon rendes szobatársakat fogtam ki. Az a lényeg, hogy igenis erőt kell venni magadon, ki kell mozdulni, ismerkedni, eleinte nehéz, de aztán meglátod, hogy nagyon sok rendes ember is van. (Szelektálni kell). Találsz majd hasonló mentalitásúakat is, akik kevésbé "nagyhangúak". Ha nem kezded el, nem lesz változás...
2016. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok dolgozom diákmunkán de suliba már végeztem idén. Tudom emberek közé kellene mennem de nem tudom hova mehetnék bulik nem nekem valóak nem vagyok oda a rengeteg emberért de nem vagyok fobiás csak ugy inkább ne. Csak este jut eszembe ez a dolog h nincs barátom.
2016. júl. 2. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!