Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ebben a melegben?

Mit csináljak ebben a melegben?

Figyelt kérdés
mit csináljak délután? már halálra unom magam,a tévében sincs semmi jó csak kockulok itt a légkondis lakásban,még nőm sincs

2016. júl. 2. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj strandra.
2016. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
á nem mehetek, nem voltam még az idén napon,fehér vagyok mint a fal, kiröhögnének.
2016. júl. 2. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nappal aludni kell, éjszaka kell sokáig élni.
2016. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy úgy ahogy az utolsó mondja :D

Most én is unatkozom, strandra megyek majd délután barátokkal. Hétköznap meg gyakszim van, szóval legalább nem unom halálra magam :D

Esetleg haverok? Valahova beülni? Sétálni? Mozi? Találd fel magad:)

17/L

2016. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát, úgy nem is fogsz lebarnulni, ha ezzel a "kinevetnek" indokkal nem mész sehova...
2016. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@4


"Most én is unatkozom, strandra megyek majd délután barátokkal. [...] Esetleg haverok? Valahova beülni? Sétálni? Mozi?"


Gondolkodjatok már mielőtt hülyeségeket írtok! Akinek vannak haverjai, akik hívják őket strandolni, kocsmázni meg mozizni az vélhetően nem ír ide kérdést.

2016. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és mit csináljak a most következő hétvégén?
2016. júl. 7. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!