Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kéne tennem? Hogyan...

Mit kéne tennem? Hogyan viselkedjek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egész nyáron olyan házban lakom, ahol nem ismerek senkit. Elég rendesek, de senki nincs az én korosztályomból és nem tudok velük beszélgetni. Egy tehernek érzem magam, hogy én csak zavarok és feleslegesen vagyok itt. Reggel, amikor felkelek félek kimenni, mert utálom, ha mindenki beszélget ên meg csak nézek ki a fejemből.
2016. júl. 3. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Attol hogy nem a te korosztalyod, attol meg lehet veluk beszelgetni..beszelgess veluk, segits a haznal, esetleg konyhaban es nem fogod magad tehernek erezni.
2016. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is szólítanak meg, nem kell törődni ezzel. Alap udvariasság, ha valaki nem a társaság megszokott tagja és egyedül van, akkor bevonjuk a társalgásba és nem csak levegőnek nézzük.

Bunkóéknál csak intézd a saját dolgaid, élvezd az életet.

2016. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Milyen ház ez, és miért vagy ott, mit keresel ott? :D
2016. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jöttem nyári munkára és tesóm barátjának a barátja családjánál..nem is ismertem őket
2016. júl. 3. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Nem tudom, gondolj arra, hogy keresel egy kis pénzt, bírd ki valahogy. Szakadj el onnan, mikor van rá időd. Sétálj nagyokat, kezdj el valami edzeni, bringázz mondjuk, fuss stb.

Ha nem vagy olyan típus aki könnyen ismerkedik, vagy aki elbeszélget bármiről bárkivel (lásd más korosztállyal is) akkor felesleges ezen feszengeni, sőt nem is kell.

2016. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképpen próbálj meg velük valahogy beszélgetni, hisz ez a helyzet biztos mindenkinek elég kellemetlen nem csak neked. Biztos találsz olyan témát ami a ház valamennyi lakosát érdekli, illetve kérdezd őket arról, hogy milyen volt a napjuk és mondd el a tiédet is. Olyan nincs, hogy valakivel ne lehessen beszélgetni
2016. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!