Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak rajtam kívül más...

Vannak rajtam kívül más korombeli fiúk, akik magányosak? Esetleg lányok? 16/f

Figyelt kérdés

Egyszerűen alig tudok kimozdulni, az is csak naponta a konditerembe, vagy futni egyet. Max. hétvégén a haverokkal egyet bulizni, de így hétköznap nincs senki akivel el tudnék lenni.


Barátnő az fogjuk rá, hogy volt, de..

A távolság állandóan közbeszólt és nem tetszett neki, hogy hetente, vagy heti 2-3 alkalommal megyek el hozzá. :/


Barátaim nem nagyon vannak, ismerkedni is alig merek..

Nem vagyok csúnya, de élőben nagyon nehéz "felvenni a harcot" nekem a páwákkal.

Valahogy ő nekik van elég önbizalmuk, magabiztosságuk, olyan megjelenésük, amik vonzóak (??!) a lányok számára. Nekem már emiatt teljesen megtört mindegyik. :/


Van valaki hasonló szituban ?



2016. júl. 13. 23:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan így vagyok vele én is.. :D

18F

2016. júl. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
96%

Az ilyen facebookos/instagramm maniac cicáktól, lehet jobb is ha megkíméled magad. Azok komálják ennyire ezeket a pávákat sajnos. Légy türelemmel jönni fog aza lány:)

Nekem van egy 5-6 éves barátságom ami mondhatom hozzátett ahhoz, hogy még szebb gyerekkorom legyen. Kb. 1 éve tudatosult bennem, hogy én ezt a lányt nagyon megszerettem és most nagyon boldogok vagyunk ketten.

Keress valami új időszakos szakkőrt vagy sportot. Én pl. teniszen ismerkedtem meg a csajszimmal:) ott viszonylag egyszerűbb is az ismerkedés és jó baráti hangulat is volt. A lényeg, hogy semmiféleképp ne depizz egyedűl. Mindenképp próbálj ki valami újjat. szerezz ott barátokat és jönni fog minden:) Csajjal azért hozzáteszem légy türelmes. Viszonylag fiatal vagy még. 1-2 évig még ink koncentrálj tanulásra, sportra és barátokat szerezz ink az elmondottak alapján. Felesleges majmolni a többi retardált páva bagázst. Én türelmesen bevártam és nehéz volt ugyan de nagyon megérte.

Cssak

Sok sikert az élethez!:)

2016. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Én is magányos vagyok fiú és 22 éves. Továbbá egyre erősebb depresszió lesz rajtam úrrá.
2016. júl. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#2:

Köszi a válaszod! :)

Valahogy erre próbálok "rájönni", vagy meggyőzni magam..


A tenisz nem rossz ötlet, habár nem a kedvencem. Inkább a foci, illetve kondi.. Csak ott is a hímek vannak többségben. :D


#3:

Rajtam is sokszor eluralkodik és bedepizek, de megnyugtatom magam azzal, hogy ahogy előbb is írta.. fiatal vagyok, remélhetőleg hamar megoldódik ez a probléma. :)


Neked is ugyanezért, vagy van más oka ?

2016. júl. 14. 10:55
 5/29 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet, ilyenkor mindig csak úgy vagyok, gondolkodok, stb., aztán előbb-utóbb elmúlik. 16/l
2016. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
55%
Szintén mint a hármas. Már 14 éves korom óta legszívesebben megszűnnék létezni. Mindenkinek jobb lenne. 21/l
2016. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:

Szerintem akik ezeket a kérdéseket bújják, azok mind azok. :D

(túlnyomó többségben)

Én is az vagyok, tökéletesen elvagyok egyedül, néha a barátnőimmel elugrom valahova, de ezenkívül semmi, természetesen vannak hobbijaim, amelyek a napjaim nagy részét kitöltik.

18L

2016. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Légy egyéniség! Maradj aki vagy és merj ismerkedni! Lépj ki a komfortzónádból, mert ideje élményeket szerezned! Írj.

16/L Bp.

2016. júl. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Pont az a baj hogy benned talán van is valami, de nem bízol magadba, a páwák ellentéte vagy. Azok meg verik magukat a semmire. Növeld az önbizalmad, keress másik bnőt!
2016. júl. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Önbizalmam az tényleg csekély.

Ezáltal valahogy nem is "merem" felvállalni, hogy bennem több van. :/

2016. júl. 16. 01:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!