Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek?! Teljesen össze...

Mit tegyek?! Teljesen össze törtem.16/f

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy amióta megszülettem, nem voltak barátaim. Képtelen vagyok már beilleszkedni a társadalomba, csak küldő szemlélője vagyok mindennek.

Az utóbbi időben nem egy, hanem három szerelmi csalódás ért. Nagyon rosszul érzem magam.

Nem mozdulok már ki sehova, pedig pár hónapja legalább sétálni tudtam. Nincs kivel beszélgessek, nincs kivel megosszam titkaimat. Odáig jutottam, hogy elkezdtem magamnak hangosan beszélni, és próbáltam rá válaszolni, de nem nagyon jött össze.

Nincs kedvem semmihez sem egyedül. Egész nyáron semmit nem csináltam, mert nincs kivel... Próbálkozok barátkozni, de egyszerűen nem megy... Barátnőt sem sikerül szereznem...

Én... én nem tudom mit tegyek, nem akarok végelkeseredésemben a halálba menekülni, mert még hiszem, hogy van remény, de már attól félek hiába. Volt már egy előző kérdésem ezen az oldalon, ( http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__78.. ) egész rendes válaszok is jöttek, próbálta(to)k segíteni, és ezt nagyra értékelem, de még mindig nagyon egyedül vagyok.

Próbálom elfoglalni magamat, de nagyon vágyom a társaságra.

Legnagyobb ember életemben az anyám jelenleg, de ő mégis csak az anyám, nem tudok vele igazi baráti kapcsolatot kialakítani... Rajta kívül viszont senki sincs, ki igazán az életem része lenne...

Egyszer még tényleg remélem, hogy minden jobbra fordul, de nem tudom mikor jön el ez a fordulat.

És ahogy ezeken jár az eszem, a kés a konyha pulton egyre vonzóbbá válik...

Na jó, nem. Amíg van miért, és kiért élnem, addig nem teszek ilyet.

De vajon ilyen magányos életért megéri küzdeni?



#összetörtem #végelkeseredés
2016. júl. 18. 22:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, az "össze törtem"-et egybe akartam írni.
2016. júl. 18. 22:13
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak véletlenül lenyomtam egy space-t, miközben remegő ujjakkal leírtam nektek ezt.
2016. júl. 18. 22:14
 3/7 anonim válasza:
Középiskolás vagy vagy még általános sulis?
2016. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
közép
2016. júl. 18. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ennyi miatt felesleges megölnöd magad!

Szerezz barátokat sürgősen, hisz bárhol találsz olyat, aki szívesen ismerkedne veled, mert látszik, hogy megvisel a magány. Sajnálak :(

2016. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írj ha szeretnél
2016. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnállak, amiért ilyen helyzetben vagy és én sem vagyok jobb helyzetben, de az az igazság, hogy azzal nem oldasz meg semmit, hogy kiírsz ide egy kérdést. Itt senki nem fog tudni neked segíteni, még ha szeretne sem. Az nem segít túlságosan sokat, hogy valakinek írsz/valaki ír neked, mert attól még nem oldódnak meg a gondjaid, nem lesznek barátaid, ráadásul legtöbb esetben elég messze szoktak lakni az emberek tőlem, akivel itt beszéltem eddig, szerintem kicsi az esélye, hogy valaki a közeledben lakik, így találkozni sem tudnál velük.

Ezen csak te tudsz változtatni, le kell győzndöd a félelmeid, valahogy barátkoznod kell, máshogy nem fog menni.

2016. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!