Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Lelkileg...

Most mit csináljak? Lelkileg teljesen össze törtem, elegem van már, meg akarok halni!

Figyelt kérdés

Világ életemben hajlamos voltam a depresszióra,sőt szinte az egész életem csak abból áll!

Mindig is szerencsétlen voltam,nagyon butának érzem magam,mert mindenhez "kuka"vagyok!

2 gyerekem van egy 2 éves és egy 8 hónapos,már tudom,hogy hiba volt szülnöm mert egyszerűen nem vagyok anyának való sem!Párom elhagyott,ami nem hat meg igazán...teljesen egyedül maradtam,és érzem,hogy feladom ezt az egészet!

Önzőség lenne a gyerekeimre nézve?Nem,mert nem egy idegbeteg anyukát érdemelnének, nekem a gyerekek nem örömöt csak bosszúságot okoznak!Szerettem őket nagyon is de már az idegeim teljesen ki vannak!

El kellene menne szakemberhez,de,hogyan amikor még ahhoz is "kuka" vagyok??!!

Tegnap este beszedtem 3 doboz nyugtatót,hát persze,még ehhez is szerencsétlen vagyok,hogy meghaljak.....Fiatalon is sokszor próbálkoztam megölni magam,de hiába...


2011. ápr. 16. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs senki a környezetedben akár barátnő, akár szülők, aki segíteni tudna? Egyébként menj el háziorvoshoz, mond el a problémádat, és ő majd elmondja mit tegyél, meg ajánl pszichológust, ad beutalót. Szedd össze magad!
2011. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%

Te jó ég.... menj pszichológushoz! Egy telefonszámot talán fel tudsz hívni ennyi IQ-val is.

Képes lettél volna megölni magad két ilyen kicsi gyerekkel egy lakásban??? Felelős vagy értük!!! Szegény kicsik... Szedd össze magad, gondolj a gyerekeidre!

2011. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj orvoshoz.ott nem számít,hogy kuka vagy!Nem szabad ilyeneken gondolkozni!Lenne szived ugy meghalni,hogy a gyerekeid árvaházba kerülnek?Ennyire ne légy önző!A gyerekeknek szükségük van az anyjukra!
2011. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy "kuka" lennél pszichológushoz menni?

Nem hinném, nyugi, oda mind olyan ember megy akinek valami problémája van, nem fog rád furán nézni, ha nem telve önbizalommal lépsz elé.

Én is voltam már pszichológusnál, csak addig voltam zavarban míg el nem mentem, mikor ott ültem, már egyáltalán nem volt kellemetlen a szituáció.


Amúgy gyerekeid szemszögéből nézve szerintem nagy fokú felelőtlenség, ha el akarod dobni az életed.

Egyrészt, megölnéd magad úgy, hogy csak a két kisgyerek van a lakásban veled?

Bármi bajuk lehet, ráadásul egy életre szóló megrázkódtatás a nagyobbnak, ha ő talál rád.

Másrészről mivel megszülted őket, felelősséggel tartozol értük, hidd el, egy depressziós édesanya is sokkal több, mint egy halott édesanya.


A depresszióból van kiút, akár orvos, gyógyszerek segítségével, akár más technikák igénybevételével (meditáció, gyógynövények, kineziológia stb.)


Nekem pl. a Reiki segített a helyes utat megtalálnom, te se add fel!!

Sok sikert és kitartást!

2011. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
telljesen elszigetelődtél a külvilágtól és izonálódtál azaz egy külön állomvilágba szenderültél !!! ami társaság hiány miatt alakult ki keress társaságokat rendezd át a lakástodat fesd ki frissüllj fel vegyél más illatú öblitőket takarits ki és mindig legyen rend mennj el a gyerekeiidel fürdőzni kikapcsolni és lazíts és be fog jönni hidd el ne legyél öngyilkos hidd el a gyerekeidet neveld meg ill kezeltesd őket lazítss hidd el ne legyél öngyilkos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos a kicsi.Akkor nem lehet,hogy ez az a szülés utáni depresszió?Ha az,irány az orvos,még mielőtt valami nagy baj lesz......
2011. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Hol laksz?
2011. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket nézd legalább...erősnek kell lenned...vagy azt akarod,hogy úgy lássanak,halottan,meg árvák legyenek és ki tudja ki nevelje fel őket?!Neked erősnek kell lenned,orvoshoz fordulni és harcolni,meglátod,megint boldog lehetsz.......csak tudni kell talpra állni és nem elhagyni magadat....Óriási önzőség lenne,ha csak saját magadra gondolnál.....és eldobnád az életedet,az életet,anyát a gyerekeidtől.....
2011. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyáltalán nem "kukaság" kérdése elmenni pszichológushoz, sőt egyáltalán nem ciki. Eleinte kellemetlen mint ahogy már előttem ezt le is írták, de ez a feladata, nap mint nap találkozik még nálad is nezebb esetekkel!


Nem szabad öngyilkosnak lenni, mert igenis önzőség a gyerekeid szemszögéből. Az én anyukám, igaz "csak" betegségben halt meg, de még így is sokszor okolom magam miatta..pedig már mondhatni felnőtt vagyok. Borzalmas milyen körülmények vannak az árvaházakban, és nem mindenkit jómódú kedves szülők fogadnak örökbe. Borzalmas!:S Tönkre tennéd az életüket!


Próbálj rájuk koncentrálni, bennük örömöt lelni! Nehéz, de muszáj miattuk. Tarts ki és fel a fejjel! Hidd el értékes emnber vagy!


L/19

2011. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ebredjél fel, hiszen a gyermekeid azok, akik a legszebbet adjàk az életedben. Te csak bebeszéled magadnak, hogy kuka és szerencsétlen vagy. Ez visszamenõleg talàn köszönhetõ valakinek, aki vagy akik az életedbe belemàszhattak.

Menjél el orvoshoz, meglàtod màsképpen fogod làtni az életedet, ne szégyelj segitséget kérni. Nincs senki a csalàdodban, aki segithetne?

2011. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!