Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ugy erzem nem szeretnek, es...

Ugy erzem nem szeretnek, es en sem szeretem magam, az egyik a masikat hozza?

Figyelt kérdés

szoval nagyon elegedetlen vagyok magammal, kb mindenben mas szeretnek lenni mint amilyen vagyok. mostanaban nagyon depreszios vagyok mert felismertem hogy nevetnek a hatam mogott meg a baratnoim is, es hogy egyaltalan nem olyan vagyok mint amilyen lenni szeretnek. ugy erzem neha hogy megorulok. nagyon nehez szeretnem magam es arra jutottam hogy azert nem szeretnek mert en sem szeretem magam. van valalinek valami tanacsa, aki mar atment ilyenen ,vagy tudja hogy lehetnek boldogabb??

16/l


2016. júl. 24. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, van összefüggés a kettő között. Csak nem olyan sorrendben, ahogyan a kérdésedben írtad. Nem azért nem szereted magadat, mert mások sem szeretnek, hanem azért nem szeretnek mások, mert nem szereted saját magadat.


El kell tudnod fogadni magadat a hibáiddal együtt, mert csak 1 van belőled, tehát te is különleges vagy, mint mindenki más. Ha el tudod fogadni magadat, onnantól már a nehezén túl vagy. Vannak, akiknek nagyon nehéz megszeretniük magukat, sőt olyanok is, akiknek sosem sikerül. Remélem te nem az ő táborukat fogod gyarapítani.

2016. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom hogy valaszoltal :) haat remelem megtalalom a modjat,azt biztosan tudom hogy nem akarok olyan lenni mint a csaladom :/ amugy lehet tenyleg azert nem szeretnek masok mert en nagyon elegedetlen vagyok magammal!! akkor szerinted csak probaljam meg szeretni magam ugy ahogyan vagyok, es magatol jon majd minden??
2016. júl. 24. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg te nem vagy megbékélve önmagaddal sajnos mástól sem várható el ugyanez. Szóval igen valamennyire egyik hozza a másikat elven működik a dolog.

A legjobb, amit tehetsz, hogy összegyűjtöd mik azok, amikkel kapcsolatban elégedetlen vagy önmagaddal. Amint ez megvan a következő lépés a megoldáskeresés és a megfelelő irányba történő változtatásra való törekvés. Értem én ezt úgy pl. ha nem vagy megelégedve a testeddel akkor arra jó megoldás ha elkezdesz valamit sportolni stb.

Érdemes kisebb célokat kitűzni magad elé, ugyanis ha ezeket sikerül eléred az önbizalmadon is dobni fog valamennyit. Így kell haladni lépésről lépésre. Ez csak rajtad múlik. Fiatal vagy még előtted az egész élet. Próbálj meg pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, mivel ez is nagyon sokat számít. Sok szerencsét és kitartást hozzá!

2016. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!