Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lenne a megoldás vagy...

Mi lenne a megoldás vagy hogyan tudnám túltenni ezen?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egyeseknek gyerekesnek vagy csak nyafogásnak fog tűnni amit leírok, de tényleg kérem hogy NE sértegetéseket írjatok!


Arról lenne szó, hogy nagyon magamnak való és befeléforduló természetű lány vagyok, de elég sok dolog vagy téma érdekel viszont nem tudok barátságokat kötni. Átnéznek rajtam vagy rövididőn belül azt tapasztalom, hogy én sokkal nagyobb figyelmet fordítok a másikra mint ő rám. Kezd elegem lenni abból, hogy mindig nekem kell alkalmazkodnom. Sajnos ugyan ezt érzem a közösségi oldalakon is , ahova megpróbálok csatlakozni a hasonlí érdeklődéső csoportokhoz, mert szenvedek attól, hogy egyedül vagyok. De mindenhol mintha láthatatlan lennék, pedig a tőlem telhető legjobban odafigyelek a többiekre. Ők mégis mellőznek.

Igazából azt szeretném elérni, hogy ne bántson annyira ez az egész, de nem tudom mit kéne tennem...

Vajon velem van a baj, hogy ennyire kerülnek?

Mit gondoltok erről?


A válaszokat előre is jöszönöm!



2016. júl. 26. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Még én sem jöttem rá a megoldásra.


23/F

2016. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Tudod, ezeken a közösségi portálokon sokszor csak az számít, hogy mennyire tudod eljátszani, hogy tökéletes vagy és ha ehhez érthető okokból nincs kedved, akkor már lenéznek vagy akár ki is közösítenek. Inkább próbáld a saját belső értékeidet felismerni, figyelembe venni és olyan barátokat keress, akik hozzád hasonlóan gondolkodnak. Menni fog szerintem, mert teljesen értelmes amit írtál, csak egy picit össze kell kaparnod az önbizalmadat. Majd itt biztosan lesz aki segít... Én sem használom a Facebookot már majdnem két éve, mégis élek, ill. van pár ismerősöm is...
2016. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

átérzem a dolgot velem is eléggé hasonló dolog van ha jól értelmeztem amit írtál...

ha gondolod írj privibe és beszélünk erről rendesen

2016. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat alapján nagyon ritkán láttam komolyabb kötelékeket emberek között, csak felszínes a 99%-a és az egyik fél mindig többet képzel bele, mint a másik. Az ilyen kapcsolatokat viszont úgy is kell kezelni ahogy a másik áll hozzá, bármennyire rosszul esik és elfogadhatatlannak tűnik sokszor. Sok időt szentelünk olyanokra akik nem érdemlik meg és keveset azokra akik viszont igen, mert ezeket természetesnek vagy jelentéktelennek vesszük.
2016. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!