Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Erőszakikhoz hasonló filmeket...

Erőszakikhoz hasonló filmeket ismertek amikbe ugyanúgy van randi?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan filmeket keresek amikbe van randi de előnyt élveznek azok amik hasonló beütésüek mint ami az erszakikba van. Sőt legjobb ha az egész filmnek van egy hozzá hasonló érzülete csak legyen benne randi.
2015. ápr. 4. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom eldönteni, hogy te most szerelmi drámát akarsz látni, ami kifejezetten a férfi-nő kapcsolat viszontagságaira van kihegyezve (mert az in Bruges nem az), vagy olyan drámát amiben a főhős mellékesen a háttérben éli a magánéletét a nőjével, de ez szinte semmi különös extrát nem ad a filmhez?


Az In Bruges-ben igazából olyan felejthető a randi szál, hogyha kihagyták volna a filmből, az nem vált volna a kárára... Nem venné észre az ember a hiányát, miután véget ér a film.


Mindenesetre én ezeket ajánlanám:


Lidérces Órák,

Nyisd ki a szemed,

Forráskód,

Henry bűne,

Apró titkok,

Poetic Justice 1993,

Sorsügynökség,

Egy makulátlan elme örök ragyogása,

Hajszál híján úriember,

Fékezhetetlen,

Égető bizonyíték,

A vágy titokzatos tárgya,

Keresű méz,

Frida..


...esetleg a Promenád a Gyönyörbe, de az nem dráma, viszont van benn egy nagyon "érdekes" randi szál.:)

2015. ápr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy az erőszakik nem az emberi kapcsolatokról szól de nekem a randi jelenet miatt teccik.
2015. ápr. 5. 03:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár hogy érsd csak teccik feroll belső játéka meg a sajátos hangulata vagy stílusa a filmnek a randi pedig szuper benne. Ezért gondoltam hogy szivesen meg néznék pár ilyet amibe hasonlóan van randi is ha tudtok ilyet jöhet ezerrel.
2015. ápr. 7. 23:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg am az is jó fogás benne h nem számít az ember randira egy ilyen filmben de itt mégis bele illik. Jól meg lett csinálva.
2015. ápr. 7. 23:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahogy le szólítja a csajt az is frankó.
2015. ápr. 7. 23:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Am amiket fel soroltál egész jók talán jobbak mint az erőszakik. Szóval köszi:)
2015. ápr. 8. 00:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Bár még jó lenne pár főleg fiatal felnőttkoral kapcsolatos.
2015. ápr. 9. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!