Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Van még kiút?

Figyelt kérdés

Eléggél el vagyok keseredve. Minden napom ugyanúgy telik. Van egy munkám, amit otthonról csinálok, ki sem kell mozdulnom hozzá.

Nagyon gyakran gondolok az öngyilkosságra, teljesen lehangolt vagyok.

Szar gyerekkorom volt, de azt most nem részletezem. Olyan furán viselkedek emberek között is. Sosem szólok hozzá senkihez. Mostanában sírni sem tudok, pedig olyan szivesen megtenném. Pszichológusnak sem tudok megnyílni. Barátaim vannak, de velük nem beszélek ilyen dolgokról, nem akarom őket terhelni. Kezdem nagyon feladni, és ez félelmetes.



2016. júl. 27. 22:50
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szerintem van kiút

Többet kellene elmenni társaságba. Lehet hogy az sem lenne gond hogy a munkádat nem otthon hanem egy internetes kávézóba végzed el így nem otthon vagy. Lehet hogy az sem lenne rossz ha esetleg többet beszélgetnél emberekkel.

Én úgy vélem hogy a barátok azért vannak hogy meg hallgassanak és ha olyan akkor segítsenek. Én nem szoktam egyik barátomnak se azt mondani hogy nem halgatom meg mert megterhelő számomra, ha olyan akkor meg segítek nekik hogy ne érezzék annyira egyedül magukat a nehéz helyzetbe

2016. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ők is meghallgatnának, csak én érezném magamat hülyén.

A munkámat nem végezhetem internetes kávézóban, mert akkor egy csomó papírt kellene vinnem magammal.

Az emberekkel a beszélgetést próbálom gyakorolni, de egyelőre nagyon nem megy.

2016. júl. 27. 23:11
 3/12 anonim válasza:
Probálj chetelni :) egy probát megér :)
2016. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Neten megy a beszélgetés, azzal sosem volt bajom. De ha később találkoznánk személyesen le lennék blokkolva teljesen.
2016. júl. 27. 23:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Nehogy öngyilkos legyél, még rengeteg dolog van amit csinálhatsz. Ne hagyd magad szenvedni, tegyél a saját boldogságodért.
2016. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék öngyilkos lenni. Félek tőle, hogy egyszer ejutok arra a szintre, hogy megteszem.

Tennék én, csak jelenleg teljesen "más" vagyok. Egyáltalán nem úgy viselkedek, mint ahogy kellene.

2016. júl. 28. 00:12
 7/12 anonim ***** válasza:

munka után nem tudsz kimozdulni?


23F

2016. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"De ha később találkoznánk személyesen"


Lehetetlen eljutni személyes találkozóig,képröl itélnek az emberek..

2016. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kiút mindig van, csak elhatározás szükséges.Keress valami elfoglaltságot, hobbit, vagy sportot, ami tetszik, ami leköt, és élvezed. Tudom, könnyű mondani, de csak elkezdeni nehéz. Kezdj el esetleg valamilyen nyelvet tanulni (a Duolingo oldalt tudom ajánlani első körben,ingyenes,és nagyon hasznos), eljárni futni, biciklizni, sétálni, túrázni, akármit csinálni, amit kinn a szabadban lehet űzni. Vagy ha találsz valami érdeklődési kört, akár tudományterületet, ami érdekel, olvass róla bővebben, én pl szeretek űrkutatásos dolgokról olvasgatni néha. Csak rajtad múlik, hogy ne teljen minden napod ugyanúgy, és változtass, belekezdj valami új dologba. A lehetőségek száma elég sok.
2016. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Barnabas48 válasza:
Ne legyél öngyilkos hívd a hozzátartozóid legyél sok ember között barátokkal jobb lesz a kedved felejtsd el az eddigi életed és tegyél meg mindent hogy jól érezd magad hidd el segíteni fog.
2016. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!