Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen 24 évesen?...

Miért vagyok ilyen 24 évesen? Mi történt velem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, mit csináljak, olyan mintha szociális fóbiám vagy agorafóbiám lenne. Félek élni. Félek mindentől, ami új. Tanuló vagyok, de utoljára középiskolában éreztem azt, hogy sínen vagyok nagyjából, egyszerűen jól tanultam és kész, de mióta a saját döntéseim szerint kell élnem az életem, semmi nem működik. Nem tudom, hogy mi alapján hozzak döntéseket, olyan, mintha bármit tennék, semmi nem tenne boldoggá, minden csak szorongással töltene el. Eltervezek dolgokat, amiket aztán nincs bátorságom végrehajtani. Állandóan itthon vagyok a szüleimmel, nem kezdek semmibe, nem csinálok semmit. Úgy érzem, régen elrontottam az életem, hogy középsuliban sokkal több mindent kellett volna csinálnom, és már késő 24 évesen akarni utólag bepótolni ezeket. Megrémít az, hogy már nem lehet belőlem akármi. Bármibe kezdek, mindig visszakozok. Félek pl. elmenni egy táborba. Nem szeretek sehova elmenni, ami egy hétnél tovább tart távol itthonról. Most lenne egy tök jó külföldi tanulási lehetőségem, de nagyon szorongok miatta. Félek, hogy nem fogom tudni tartani az iramot, hogy nem fogom feltalálni magam, nem fogok tudni rendesen főzni magamra. És hajlamos vagyok olyan döntéseket hozni, amik nem is tesznek boldoggá. Olyan, mintha elromlott volna az a belső iránytűm, ami megmutatja, hogy mitől érzem jól magam...
2016. júl. 31. 20:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Egyébként megmutatom egy nemrégiben kiírt kérdésemet, talán rávilágít pár dologra:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2016. júl. 31. 20:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kapunyitási pánik. Csak magad tudod legyőzni.
2016. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt érzem én is.
2016. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Hinned kell magadban
2016. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Bàtorsàg, önbizalom.

Sok sikert hozzà! Én veled vagyok.

2016. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudom hogy hülyèn hangzik de amikor egyedül vagy ès olyan helyzetbe akkor nyugtasd meg magadat! Mèg a legrosszabbat is nèzd pozitívan ès elôbb utóbb kijössz a csávából! Higgy magadban!
2016. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%

azért vagy ilyen mert kényelmes neked ázni a komfortzóna húgy melegében.

csak ezzel az a baj,hogy a kihívások a kényszerhelyzetek tudják igazán fejlődésre bírni a jellemet.

egyszerű ösztönös cselekvésekkel tudnád újra feltámasztani magadban az embert és elpusztítani ezt a zombit ami vagy.

ösztönös cselekvés a dugás és a bunyó.

kezdj el csajozni,akár fizethetsz is érte az elején csak rendszeres maradjon és iratkozz be ökölvívó edzésre.

2016. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy fiú a kérdező. Én nem vettem ki semmit. Nem tudom.
2016. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2016. aug. 1. 00:46
 10/11 anonim válasza:

Èn is ugyanígy voltam egy időben... fèltem táborba menni, meg mèg sok mindentől fèltem...bennem is felmerültek ezek a kèrdèsek, vagy hasanlóak, mint benned. Nekem ebből kijönnöm a hit segített, mert a Isten biztosított arról, hogy neki gondja van rám, èn nem kell aggódja mindezek miatt. Ès mai napig is segít, ha fèlelembe esek, meg mindenben. Biztos vagyok benne, hogy nem túl kèső összeszedni magad!! Fiatal vagy ! Ne rontsd el azzal az èlted, hogy aggodalomban ès fèlelemben èlsz.. Vágj bele a táborokba...a munkába,ha kedved találod benne..mert egyszer úgy is el kell kezdd !

Sok sikert! :)

2016. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!