Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől érzi magát az ember...

Mitől érzi magát az ember ennyire egyedül és magányosnak? Úgy érzem teljesen elvesztettem a magamba vetett hitemet. Mit lehet tenni? Barátaim is már másfele járnak, a párom külföldön él és kezd megromlani a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés

Kezdek depressziós lenni, nem sajnáltatom magam de egyszerűen társaságba vágyom. Nem vagyok egy könnyen barátkozós típus, egyedül nem szeretek eljárni sehova.

24L



2016. aug. 7. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, Te vagy az aki itt nem ír vissza senkinek, nem barátkozik senkivel csak egész nap nyomja az önsajnáltatós kérdéseit.
2016. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Önsajnálatról nem beszélnék, de mindenkinek van egy pont amikor kezd széthullani az élete és tanácstalan. Nyitottam új emberek felé de mindenki a saját életével van elfoglalva.
2016. aug. 7. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Persze itt nem ismerkedsz, nem írsz vissza senkinek. Gondolom ez személyesen is így megy, hogy leszólítanak és elfordulsz. Mert azt tanították, hogy az interneten csak rossz emberek vannak.
2016. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Na nézd, már is itt egy nálad mégnagyobb szerencsétlen, aki itt próbál ismerkedni :dd csak készülj fel, h élőben meg se mer majd szólalni, haverjai nem lesznek, és egész nap a gép előtt fog ülni.
2016. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es tökéletesen jellemezted magad :D
2016. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves negatív válaszolók, ha ennyire tökéletes a társadalmi életetek akkor ne itt legyetek, hanem legyetek a párotokkal, barátaitokkal.


Köszönöm.

2016. aug. 7. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Merre élsz? Privátban, ha nem mered itt...
2016. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Irj nekem, egy probát megér
2016. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!