Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy reagálnál egy ilyen...

Hogy reagálnál egy ilyen ajánlatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Hétvégén sajnos kórházba került a 3éves fiam kisebb baleset miatt megkellet műteni a szemét.Nagyon el voltam keseredve,ő nagyon jól bírta.A műtét után amikor már felébredt és jobban volt,átjött hozzánk egy 70-hez közeli hölgy aki szintén az osztályon feküdt,beszélgettünk,a fiammal is beszélgetett nagyon tettszett a fiam neki,a fiam is aranyos néninek találta,szinte összebarátkoztak.

Elmondta,hogy egyedül él nincs családja,se gyereke, senkije.Sajnos rosszindulatú daganatot találtak nála.Amikor kiengedtek minket átmentünk elköszönni tőle,ő pedig megadta nekem a címét,telefonszámát minden elérhetőségét és azt mondta szeretné a gyerekemet segíteni,ha valaha valamire szüksége lenne hívjam bátran.Nagyon meglepődtem hirtelen nem is tudtam mit mondjak,elkérte a számom én megadtam de most valahogy úgy érzem nem jól tettem.

Szerdán vissza kell mennünk ő péntekig bent lesz,nem tudom meglátogassuk-e vagy hagyjam felejtsem el?Egyrészt sajnálom nincs senkije ,nincs kire számítson,másrészt nem is ismerem és ilyen ajánlatot tesz.


2016. aug. 7. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem látogassátok meg. Ha nem is kértek tőle soha segítséget, neki lehet sokat jelentene, ha hetente felhívnád vagy hasonló
2016. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Csak segíteni akar mert magányos és nem akar egyedül meghalni.

Én meglátogatnám, biztos örülne.

2016. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát... A mai világba az eféle viselkedés valami hihetetlenül ritka és éppen ezért gyanakvást vált ki az emberből.

Ahogy a szíved jónak látja, köszönj be hozzá ha úgy érzed így kell cselekedned. .)

2016. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván,egy magányos, kissé elkeseredett néni.

Barátkozni akar.

Szerintem nincs ebben semmi rossz, arra készüljetek fel,ha kötődés alakul ki vele,nehéz lesz elengedni.

Ebben a korban egy rosszindulatú daganat, hát érted.

Élete utolsó szakaszát boldogabbá, könnyebbé tehetitek. :)

2016. aug. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mégis hogy került egy idős nénike a gyerekosztályra?

valami nem kerek a sztoriban...

2016. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-ös: A fiam lábát cisztával műtötték - 7 éves volt - és felnőttek kórtermébe került, mivel az ortopédián nem volt külön gyerek kórterem.
2016. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,úgy döntöttem megfogjuk látogatni ha megyünk kontrollra.És ha keresni fog minket nem zárkózom el.

5-ös:szemészeti osztályon feküdtünk ahol nincs gyerek osztály csak egy gyerekeknek fenntartott szoba.

2016. aug. 7. 20:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek rokonai az is lehet, hogy rátok hagyja a tulajdonait halálakor, ha jóban lesztek
2016. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as:Köszi a választ,ha így alakulna eszembe se jutna elfogadni.
2016. aug. 7. 20:16
 10/14 anonim ***** válasza:

Miért? Ha nem te kapod meg akkor az állam.

Adjatok el mindent ami tudtok és tedd el a pénzt egy számlára amin a gyerekednek raktok félre.

Jól fog jönni a kölyöknek a kezdőlökés mikor felnőtt lesz, és vagy eladja a házat, vagy beköltozik.


Nem azt mondom, hogy a pénz miatt barátkozzatok össze vele, de ha már felajánlja akkor szerintem fogadjátok el. Magamnak én sem fogadnám el, de a gyerekemnek igen

2016. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!