Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan hihetelen hogy...

Miért olyan hihetelen hogy van aki egy embert, társat választ és mást nemtud közelengedni utána?

Figyelt kérdés
12éves kapcsolatból dobtaki 2éve annyira megviselt hogy párhónap alatt 40kilót fogytam. Próbáltam mással de nem ment. Mára már teljesen depressziós lettem. Mert azt kell kifele mutatnom hogy minden rendben. Különben azt kapom hogy bolond. Egyszerűen nemköt le semmi és senki, üres céltalan az élet. Felkelek dolgozok eljátszom hogy minden rendben mert muszáj. De már elegem van és senki nem ért meg.
2016. aug. 8. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Érdemes lenne szakemberhez fordulnod, de nem pszichiáterhez mert ő csak begyógyszerez, hanem rendes, normàlis pszichológushoz. Segítene szerintem
2016. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valaki mindenképp kéne akivel erről tudsz beszélni, ha nem is pszichológus, akkor család?
2016. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!