Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig tart ez? Mikor lesz jobb?

Papagenou kérdése:

Meddig tart ez? Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés

Felköltöztem két hónapja Budapestre, mert itt könnyebben találtam munkát és mert a barátaim nagyrésze itt él.

Találtam is munkát, lakást is béreltem. De soha nem voltam ennyire egyedül. Úgy tűnik, senkinek sincs rám ideje, hiába hívtam át őket, egy hónapja senki nem néz felém, nem reagál. Ezért jöttem hozzájuk? Utoljára csütörtökön beszéltem élőszóban pár mondatnál többet és hetek óta nem mosolyogtam egy őszintét.

Íztelen az étel, nem alszok jól és a testem is egyre rosszabbul reagál.

Még a munkahelyemen is mindenki csendben van.

Hétvégén elmentem koncertre, de ott sem sikerült semmi kontaktot alakítani.

Pár perce jöttem vissza a munkahely mosdójából, ott magamra zártam az ajtót és némán sírtam, hogy ne hallja senki. Nem akarom, hogy bárki tudja rólam. De le kellett írjam.



2016. aug. 15. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:

ha esetleg segítene, akkor szeretnél esetleg levelezni? :)


hát, ha ennyire hiányzik az emberi kontaktus, akkor olyan embereket kellene erre találnod akik ugyanerre vágynak...vagy nyitottak ilyen téren feléd...

milyen hobbid van? :)


23F

2016. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én Budapesten lakok, beszélhetünk.
2016. aug. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, olyanokat kellene találni. De nem sikerült eddig. Chat oldalakon is igyekszem néha beszélgetni, de nem találtam senki olyat, akivel pár szónál többet tudtunk volna. Könnyen lehet, hogy bennem van a baj...

Szeretek olvasni, néha írogatok is. Szeretem a történelmet és pc játékokat. Szeretem a művészetet és ha tehetem, szívesen megyek koncertre is (többnyire rock) Mostmár egyedül...

látva, hogy mennyire... "nem érnek rám" a barátok, azt hiszem már nehezen bízok.

2016. aug. 15. 14:08
 4/5 A kérdező kommentje:
btw, 24 vagyok
2016. aug. 15. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:

milyen játékokkal szoktál játszani?

ott azért elég jókat lehet beszélgetni...


23F

2016. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!