Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én küzködök ezzel a...

Csak én küzködök ezzel a próblémával?

Figyelt kérdés
Szinte minden nyári nap azzal telik, hogy unatkozom és kissé magam alatt vagyok. Barátaim nem igen beszélnek velem csak akkor ha kell valami. És jól esne valaki olyannal beszélgetni, esetleg haverkodni aki meghallgat és átérzi a gondomat.
2016. aug. 18. 03:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írtam privátot, remélem nem baj. :)
2016. aug. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Same:(
2016. aug. 18. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írhatsz ha szeretnél, én szívesen beszélgetek veled vagy bárki mással aki hasonlóan érez.
2016. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is ha gondolod!
2016. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, ezzel nem vagy egyedül, sokan vannak még hozzád hasonlóak! Próbálj meg valahogyan rájuk találni. :-)
2016. aug. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Nekem is írhatsz. :)
2016. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem is írhat akárki. :D Szeretek embereknek segíteni, illetve felvidítani őket^^.
2016. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szinte ugyan ez a bajom nekem is csak annyi különbséggel hogy velem csak akkor beszélnek ha én írok. Amugy semmi. Mintha nem is léteznék. És ez azért dühít mert amugy tök jól eldumálunk mindig. Meg ha elmegyünk szórakozni akkor is tök jól elvagyunk. Én is gyakran vagyok magam alatt ezt az edzésben és zenével vezetem le.

Amugy írhatsz ha szeretnél :D

2016. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írt már valakinek?
2016. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ismerős, csak nálam azok SEM írnak akikkel levelezni próbálnék - nem osztálytárs emberek - simán csak eltűnnek. Én már kezdem feladni. Remélem mgőrülök és megölöm magam még karácsony előtt (nem bírom már azt az ünnepet)
2016. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!