Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok, az életem egy...

Egyedül vagyok, az életem egy nehéz szakaszán! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Minden összejött az életemben, a suli nem úgy sikerült ahogy vártam és megbuktam matekból, egész nyáron tanultam megállás nélkül, kedden lesz a vizsgám, a családomban is dráma, probléma van, és a nagymamám is elveszítettem két hete! Senki nincs velem, barátaim nincsenek. Van egy párom, azthittem ő rá számíthatok, de sajnos nem! Távkapcsolatban élünk, és csak az ő akarata van, telefonon beszéljünk ne irjunk stb.. Elmondtam mi van, de nem érdekelte nagyon. Nincs velem a bajban. Teljesen kilátástalan a helyzetem és ilyen lelki állapotban félek, hogy a vizsga sem vog sikerülni pedig sokat tanultam és sokat fizettem külön tanárra.

Mit tehetnék? Miért jött össze minden?

18/L



2016. aug. 19. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is voltak hasonlók (mai napig egyedül vagyok) Ha gondolod beszélhetünk erről.
2016. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul kezeled dolgokat s parodat is. Irj ram s segitelek tanitalak.
2016. aug. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pároddal nem vagy boldog. Szakíts vele és ismerkedj meg valaki normálissal! Utána sokkal boldogabb leszel.
2016. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Próbálj csak arra gondolni, hogy sikerülni fog és minden rendben lesz.
2016. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A vizsgám sikerült!:)
2016. aug. 28. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!