Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék, hogy ne legyek...

Mit tehetnék, hogy ne legyek magányos a barátok között?

Figyelt kérdés

Hiába van jó néhány igazán jó barátom és azon kívül sok ismerősöm akikkel, ha találkozok jót beszélünk, mégis magányos vagyok, mert már hiányzik egy társ. Amikor középsuliba mentem, gondoltam csak lesz olyan srác, akinek majd tetszem...hát nem lett. Utána mondom semmi baj általában az egyetemen ismerik meg egymást a párok. Már két éve járok egyetemre, de semmi. :( Elég nyitott ember vagyok, szóval mindenkivel könnyen elbeszélgetek. Jó bulizni nem járok, mert nem szeretek. Talán ez is a baj, de a buliban egyenesen rosszul érzem magam. Nem vagyok egy szépség sem, de azért nem gondoltam, hogy senkinek nem fog megtetszeni legalább a belsőm. Nem vagyok az a magamba ülős, szóval szórakozni én is szeretek, értelmes, vicces vagyok, csak épp nem szép. Szóval tényleg ennyit számít a külső? Jó tény, hogy nem vagyok egy modell alkat, de tőlem sokkal nagyobb csajoknak is van barátjuk. Ízlésesen öltözöm, ápolt vagyok, csak épp eléggé telt.

Nagyon rossz érzés, hogy mindenkinek a környezetembe van vkie, nekem pedig senki. Mit tehetnék ez ellen? Vagy sztetek lesz egyáltalán valaha párom, aki szeret? Vagy aki ilyen szituba volt az mesélne? Mert így 21 évesen már nem nagyon látom a reményt.

Ill. srácok írjátok már le, hogy tényleg mi az ami fontos egy lányban ( őszintén, nem amit általában a lányok akarnak hallani) külsőre, belsőre, természetre és úgymond mit adjon nektek ( tudjon főzni, meg ilyenek).


2014. máj. 27. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Új... Élet vár... Felejts el mindent... Mindent, ami fáááj...
2014. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kicsit idevágóbban már... :)
2014. máj. 27. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Te írtad a kérdésben, hogy Barátok közt. :D
2014. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oh ez most fájt! :-D
2014. máj. 27. 19:13
 5/10 Angelik@ ***** válasza:
100%

Neked nem az a problémád hogy a barátaid közt magányos vagy, hanem partnerre vágysz. Ez azért egészen más...

Semmi probléma azzal hogy te nem jársz bulizni, ott egyébként sem fogod megtalálni életed párját.(max egy éjszakára)


Szerintem először is növeld az önbizalmad, mert a leírásod alapján nagyon nem vagy magaddal megelégedve. Ezt egy pasi megérzi és úgy kihasznál majd hogy észre sem veszed. Ráadásul rögtön azzal kezded hogy mit főzz neki majd és mivel járj a kedvébe. Ahh...inkább várj még az igazira, de ne légy lábtörlő egy faszinak sem. De ez csak az én véleményem.


Sok sikert!

2014. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi bajod magaddal, tök jó fej lehetsz, már ha igaz amit írtál.

Muszáj egy kicsit rámenősebbnek lenned, de persze ne legyél qrvás (nem bántani akarlak, de sajnos a molett csajoknak nem áll jól a ribi stílus). Add továbbra is önmagad, de kezdeményezz, a fiúk teljesen máshogy gondolkodnak, mint mi! Lehet, hogy a lovagod már rég a haverod, és azt várja hogy adj neki egy jelet, hogy te is akarod őt, mert addig nem keri bevallani. Kicsit több bátorságot!!

2014. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ennyire ne akarj megfelelni, mert úgy jársz, mint egy ismerősöm! Ő is teltebb lány, de ápolt és nagyon vagány frizuja volt (elől kicsit hosszabb, hátul rövidebb és felzselézett, szőke melírral). Mindenáron akart pasit és most magához is költöztetett egy nála sokkal idősebb lusta disznót. A kedvéért elkezdte növeszteni a sörényét is, rettenetesen néz ki most. És egyre inkább elhagyja magát, mert miközben körbeugrálja a pasit, másra nincs ideje (dolgozik is...). Szóval vigyázz ezzel, még mindig jobb egyedül, mint rabszolgaként meggebedni!

Az alapján, amit leírtál, szerintem meg fog találni az, akire te vágysz. :) Nem vagy még lemaradva semmiről. Ha pedig zavar a súlyod, kezdj sportolni. Ez már csak azért is jó, mert sport közben is találkozhatsz az igazival ... ;)

2014. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen nem akarok rabszolga lenni, meg r*banc se, tudom, hogy annyit azért nem ér ez. Nehéz önbizalmat szerezni, ha nincs aki megerősítse a dolgokat, de már, hogy ilyeneket írtatok, az már segített. :)Most nagy tervbe van, hogy ha végre végzek a vizsgákkal akkor elkezdek rendesen mozogni és akkor remélhetőleg őszre jobb formába leszek. :) Tényleg köszi a válaszokat, ment a zöld kéz! :)
2014. máj. 29. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Meglepően sok pasi inkább a teltebb nőkre bukik, mint a vékonyra. Én nagyon vékony vagyok, a cicim közepes (nem kicsi de nem is nagy), és kiborító szembesülni vele, hogy egy nagymellű csajnak gyakorlatilag MINDENT megbocsátanak!

Egyedül popsira gyúrj, ne fogyózz mert elsőnek a melled fog eltűnni.

Muszáj az önbizalom, nekem se volt, le is csapott rám egy aljadék, ki is használt 3 évig.

Aztán összeszedtem magam és most álompasim van. A poén az hogy mindkettőjüket egyszerre ismertem meg, de olyan nyuszi voltam hogy a dominánsabb szemétládát választottam.


6-os voltam.

2014. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj, Istenkém.
2014. máj. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!