Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre nehezebben viselem a...

Egyre nehezebben viselem a magányt. Hasonló helyzetben valaki? N

Figyelt kérdés

Nem akarok panaszkodni, mert van családom hála Istennek, rendes munkám, illetve nem nélkülözöm.


De ez a magány. Hiányzik egy társ. Sok erőt adna a mindennapokban. Nem támaszra van szükségem, hanem vakakire, aki szeret és szerethetem, akire számíthatok és ez persze kölcsönös, akivel megoszthatnám a dolgaimat. Szóval sorolhatnám. De nem jön össze. Nem vagyok ronda se semmi. Egyszerűen már erőm sincs hozzá. Akikkel alakulgatott, messze laktak tőlem. Illetve valamiért a foglalt pasik "kedvence" vagyok.


Olyan elegem van. De tudom, hogy nem lenbe szabad elégedetlenkednem, mert lehetne sokkal rosszabb minden. De jelenleg ez a magány elkeserít.


A szórakozóhelyek tele vannak tizenévesekkel, illetve én nem vagyok bulizós. A net meg olyan. Általában mindenki pont a lehető legmesszebb él tőlem.


A munkám lefoglal valamennyire, de nem teljesen+ ott vannak az esték. Barátaim vannak, de ők barátok, nem pedig egy társ. :(


2016. aug. 27. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem az elfoglaltságaim, a hobbik és a klassz játékok segítettek. Sose unatkozom, mert mindig van mit csinálni. Ha pedig megunom a munkát, ottvannak a királyos játékok: City of Doom, Non Human, Illuminátor és sok másik :))) Próbáld ki, nem fogsz csalódni :)))))))
2016. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Merre laksz, korod?
2016. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 Nem szeretek játszani. De elhiszem, hogy jó dolog. :)


#2 26 vagyok és Nyíregyházán élek.

2016. aug. 27. 21:24
 4/13 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok férfiként én is. :) Bár én nem mondanám hogy nincs erőm már, csak túl sok hülyével hozott össze eddig a sors :D Úgy hogy most már nem is keresek senkit, úszok az árral :) Hasonlót javaslok, tapasztalatom alapján minél inkább rágörcsölsz a témára, annál inkább csak zavaró lesz számodra, viszont nem lesz előre lépés. Egyszerűen érezd jól magad a bőrödben, hiszen mi pl tudjuk hogy egy igazán jó társ nem átalakít, másít, hanem partner a dolgokban. Tehát neked, főleg nőként, csak várnod kell, akármikor történhet bármi :) Na persze ha látod hogy valakinek megakad a szeme rajtad, egy mosollyal már segítettél az ügyön :)
2016. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Én sem keresek. Nemhogy görcsösen, hanem sehogy sem. :D Egyszerűen ez a hiányérzet a mindennapokban nehéz. Nem azt mondom, van, hogy nem is nagyon kattogok rajta, viszont az esetek többségében elkísér minden egyes órában.
2016. aug. 27. 21:28
 6/13 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Éppen ezért tudom javasolni, amit az első versenyző is: Kösd le magad. Nekem pl lételemem az edzés, nagyon le tud kötni. De mivel szeretek mindenfélét kipróbálni így autodidakta módon tanultam basszusgitározni, képeztem magam festésben, rajzolásban, szóval nem volt olyan hogy magányos gondolatokkal töltöttem volna egy óránál többet is akár. Persze vannak kivételes napok, de a lényeget érted szerintem :) Nálad is az lehet a probléma hogy mikor minden elfoglaltságod véget ér egy nap, amikor megpihensz kicsit, olyan mintha körülnéznél, és csak az jut eszedbe. Ne tégy így, ami talán még fontosabb ( és sokan elfelejtik) a legfontosabb hogy magadat szeresd elsősorban. De persze b terv mindig van, tudom írtad hogy nem szívesen élsz vele, de tényleg vannak sikersztorik párkereső alkalmazásokból és oldalakból (bár ezt már tényleg csak vészhelyzetre javaslom én is )
2016. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm szépen :)

Próbálkozom, igyekszem.

2016. aug. 27. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:
Tényleg messze laksz.
2016. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Már megszoktam.
2016. aug. 27. 22:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyanez... És az pont ország másik felében lakom
2016. aug. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!