Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes kismama vagyok, elég...

15hetes kismama vagyok, elég gyakran fel vagyok puffadva, a nagy WC-zés se megy mindig, ha igen meg néha nehezebben. Tényleg nem szabad erőlködni? Van valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2012. febr. 16. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a puffadás a terhesség velejárója, de már nem kell sokáig tapasztalnod. A székrekedés is szintén tünet, egyél sok gyümölcsöt, rostban gazdag ételeket. Tényleg nem szabad erőlködni. A méhszájadnak sem tesz jót, az aranyérről nem is beszélve. Nekem is ezek a tüneteim voltak. A puffadásra Espumisant kipróbálhatod, hátha neked beválik. Én este vacsora helyett, mellett eszem sok gyümölcsöt. Narancsot, mandarint és akkor nemigen szokott gondom lenni. Igyál sok vizet, az is segít. Esetleg ha teheted, mozogj, tornázz! Remélem tudtam segíteni!

Üdv. 22 hkm

2012. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! A dokim azt mondta, hogy erőlködéstől nem nyíilhat ki a méhszáj. Én az első babámnál , és most is székrekedéses voltam/vagyok sajnos. Iszonyú bélgörcsök után tudok csak wc-re menni, van, hogy előtte órákig görcsölök és erőlködöm, de nem nyíltam ki idő előtt.

Boldog babavárást: 35 hetes kismama

2012. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sajnos nekem amúgy is problémák voltak a nagy WC-zéssel...,és ez most sincs másképp.Pedig sok gyümölcsöt eszek,kefírt,joghurtot...mégis,ez van.Ha előtte is így volt,most miért is lenne másképp?Csak a kisbsbámnak nem szeretnék ártani...
2012. febr. 17. 10:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de kb a 20-dik hét körül egyszer csak úgy elmúlt, mint a reggeli (egész napos) rosszullétek! Esetleg a szilvalekvárral még próbálkozhatsz, van akinek segít!
2012. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!