Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha más 20 éves...

Mit csináljak, ha más 20 éves már annyi mindent csinált, én meg semmit sem?

Figyelt kérdés

Nem voltam még buliba, nem ittam, nem voltam részeg, nem voltak barátaim, barátnőim, se semmi ilyesmi. Csak itthon ülök a gép előtt már elég régóta.


Utoljára mikor kisebb voltam, talán akkor voltak valamik (pl nyaralás), de ezekre már nem is emlékszem, olyan régen voltak.


És ez nagyon fáj, hogy másnak annyi élménye volt már, nekem meg semmi. Üres vagyok.


2016. szept. 5. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam sokáig, aztán az utolsó gimis évemben megvolt a buli, a részegség, barátság, szerelem... aztán jól megszívtam, és most örülök neki, hogy "csak itthon ülök".
2016. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A, szerezz akkor élményeket

B, ne hasonlítgasd magad másokhoz

2016. szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ma botlottam bele ebbe a mémbe. Tökéletes választ képez a kérdésedre, úgyhogy tessék: [link]
2016. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem értem
2016. szept. 6. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!