Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megismertem egy lányt és nem...

DjDió kérdése:

Megismertem egy lányt és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Falunapok alkalmából szombaton eljött a falunkba és este az egyik kocsmában találkoztunk. Az egész úgy kezdődött,hogy megakartam inni egy sört,viszont kint a teraszon nem volt szabad hely és ő egyedül ült egy 4 személyes asztalnál. Leültem mellé,bemutatkoztam ,ő is bemutatkozott és elkezdtünk beszélgetni kb. fél óra beszélgetés után kért a sörömből amit a nagy beszéd közben elfelejtettem inni. Én adtam neki és ő is mondta,hogy ha kérek ihatok az IceTea-jából. Kb. mégegy fél óra után elkezdődött a tüzijáték... Kimentünk a kocsma elé,hogy onnan nézzük és tudat alatt átkaroltam a derekát a tenyerem meg a hasán volt,ő ezt nem ellenezte. Felémfordította a fejét és mélyen a szemembe nézett,ott történt meg a csoda olyan boldogságot éreztem akkor,mint még soha. Utána ráfeküdt a vállamra és a 15 perces tüzijátékot így néztük végig. Utána egy rövid beszélgetés után jöttek érte a szülei... Akkor éreztem először azt,hogy ha visszaforgathatnám az időt úgyan így csinálnám. Azóta minden nap beszélünk egy jó másfél órát skypeon,mivel ő a városba lakik. (Beszélgetés közbe bókolgattam neki,mert ez egyik lány barátom azt mondta,hogy egy lánynak jól esik,ha egy fiútól véletlenszerű bókokat kap). Én amúgy 16 éves vagyok és Ő velem egyidős.


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. szept. 7. 03:55
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Hívd el randira.
2016. szept. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"A falunapon találkoztam egy sráccal, nagyon jót beszélgettünk, varázslatos perceket töltöttem a karjaiban, úgy éreztem, bejövök neki. Naponta beszélünk Skype-on, de mégsem hír randizni. Lehet, hogy mégsem tetszem neki? Miért nem lép? Egy tanácstalan 16 éves lány"
2016. szept. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mehcsoda vidéki csőrfórmansz...


MeőPlő.

2016. szept. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugybizony dá!
2016. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3# 4# tudtátok hogy falun is normálisan beszélnek max egy picit ö-zünk de amúgy minden ugyan az csak kevesebb ember kisebb helyen
2016. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!