Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha lelkileg teljese...

Mit tegyek ha lelkileg teljesen tonkre vagyok menve, de nem bírom elmondani senkinek?

Figyelt kérdés
Csak azt bírom masok fele mutatni h milyen rohadt jo kedvem van meg vidám vagyok. mi segíthetne meg rajtam azon kívül h beszelek vkivel rola? 16L

2016. szept. 9. 22:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
Úgy érzed hogy még egy teljesen idegennek sem vagy képes elmondani dolgokat? (nem feltétlenül pszihológusra értem, akár lehet egy távolabbi barát, akár csupán virtuális módon egy olyan embernek akivel valószínüleg sosem fogtok találkozni de amúgy jó fej és tudsz vele beszélgetni)
2016. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat az a gond hogy nem hinnem mert meg úgyis attol felnek h visszajut vmi ismerősömhoz, szerintem nem bírnák őszintén leírni mindent
2016. szept. 9. 22:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Fizikailag nyilvan kepes lennel ra. De miert nem akarod?
2016. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
*bírnék
2016. szept. 9. 22:52
 5/12 A kérdező kommentje:
Azert mert nem akarom hogy barki gyengének lásson
2016. szept. 9. 22:53
 6/12 anonim válasza:
Azzal hogy kiírtad ide a kérdésedet már jelezted tudatosan vagy talán tudattalanul hogy neked szükséged van valakire. Ha pl valaki itt gyk-n rádírna privátban és azt mondaná hogy nyitott arra hogy beszélgessetek, talán tud egy-két megnyugtató/kellemes/bármilyen pozitív dolgot reagálni a problémáidra akkor mit szólnál? Vagy úgy érzed másra van szükséged?
2016. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az van hogy en sem tudom mire van szükségem
2016. szept. 9. 22:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi tortenne ha gyengenek latnanak?
2016. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Valamilyen szinten ismerős számomra ez a lelki állapot :) igazából így látatlanban nem tudom, hogy mi lenne az amire neked szükséged van. Én nem ismerlek téged, se a helyzetedet, sem a gondolkodásmódodat.

De azt mondom én neked, hogy beszélni jó, vannak lehetőségek tényleg olyannal szóba állni aki azon kívűl hogy üzeneteket ír neked vagy bármi, másfajta hatással nem lehet rád (pl nem mondhatja el egy ismerősödnek sem és ilyenek). Kipróbálhatsz ilyesmit elsőre, ha úgy érzed hogy a körülötted levő emberekben nem tudsz megbízni egyelőre. 20/l

2016. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd el nekem...
2016. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!