Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetek? Hiányzik a...

Mit tehetek? Hiányzik a gyerekkorom. Leginkább az hogy 10 évesen játszhatok szerepet a barátaimmal, pl kedvenc meseszereplőm lehetek és eljátszhtunk ezt azt és ilyenek. Videogamezés, lógás, csavargás, és nem szex téma mert az nem érdekel.22f

Figyelt kérdés
mit tehetek? annyira hiányzik. korosztályommal nem értem meg magam, fiatalokkal meg annyira nem szeretnék barátkozni mert félreérthető....
2016. szept. 11. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem járj el valami dráma szakköre, de komolyan mondom :D Lehet tehetséged is van a dologhoz.
2016. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mondocon neked való!
2016. szept. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem a barátaim hiányoznak :( a környéken nincsenek mert vagy barmok vagy nem jövünk ki :( régen mikor volt az ed edd és eddy azt néztük a bátyámmal és hiányoznak a régi idők mikor minden tökéletes volt, minden rendben ment
2016. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!