Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék barátkozni?

JohnnyBoy002 kérdése:

Hogyan tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az 1. napom esti tagozaton. 1,5 éve fejeztem be a sulit, akkor nappalis voltam OKJ-n. Az a suli meg az ott eltöltött 2 év nem tölt el épp büszkeséggel. Nem akarom, hogy erről nagyon tudjanak az újak. Amióta be fejeztem azt a sulit nem nagyon voltam társaság része. Több munkahelyen is dolgoztam, de ilyen putris helyeken, 40 évesekkel össze zárva. Mondanom sem kell, azokkal nem jöttem ki. Az utóbbi 8 hónapom meg itthon telt, ami egy tanyát jelent, eljárni pedig helyi közmunkára jártam el ami egy másik tanyát jelent. Tehát ergo nem sok emberhez volt közöm mostanában. 2 autóm is van, de inkább elbiciklizek a legközelebbi buszlehetőségig és inkább buszozom, mert egyszerűen élmény normális emberek között lennem. Szóval ennyire káosz a helyzet nálam, holnap hogyan induljak el a suliban?

2016. szept. 11. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi a baj? Miert ne tudnál barátkozni? Mi volt a gond a suliban? Szerintem mindig élmény uj emberekkel talalkozni vagy azokkal is akikkel reg találkozott az ember. Mitol félsz?

Ha akarod írd meg privátban.

2016. szept. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két autó és közmunka... Végül is Gyurcsánynak is 1 forint a fizetése.
2018. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!