Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az hogy akármennyire...

Miért van az hogy akármennyire próbálok barátkozni, nem megy mert velem senki nem akar?! Mit csináljak hogy legalább 1 barátom legyen?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok,mivel a szüleim másfél éves koromba elváltak ezért csendes,visszafogott,kedves lány vagyok.(szerintem)

Soha nem voltak barátaim,kiskoromba sem,állandóan megvertek oviba meg suliba 4.dik-ig .. Azt hittem nagy koromba már lesznek barátaim,de tévedtem. Próbálok barátkozni sok lánnyal meg fiúval,de valamiért senki nem akar velem barátkozni pedig nem vagyok nagy képű meg semmi..2 éve költöztünk,rám néztek az itteni korombeliek és már utáltak,csúnyán néztek rám,dobáltak,löködtek.. Én ezt nem értem

Mit csinálok rosszul? Miért nem akar velem senki barátkozni?:/



2016. júl. 9. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú ezt rettenetesen sajnálom! Szomorú, hogy olyanok megtörténhetnek, hogy megvernek egy kislányt! El tudom képzelni, hogy mit érezhetsz!
2016. júl. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Próbálj neten barátkozni esetleg,hasonló érdeklődésű fórumokon például.

Vagy hasonló érdeklődésű fiúkkal,lányokkal.

Ha megvan a közös téma,onnantól már könnyebb a helyzet.:)

2016. júl. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm..

De sajnos nem találok ilyen embereket,ha neten találok akkor az is messze van,most van nyári szünet és csak a szobába ülök egész nap

2016. júl. 9. 00:57
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Mit szeretsz?

Hol laksz?

Hobbid,ilyesmi?

2016. júl. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Semmit

Veszprém megyében

Crossmotorozás

2016. júl. 9. 10:09
 6/10 Üres tükör ***** válasza:
Es a crossosok kozott nincs olyan, akicel tudnal ismerkedni?
2016. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Érdekes, hogy gyerek korodban megvertek, most meg crosszmotorozol. Vigyázz magadra, szerintem hagyd abba a motorozást, még a végén bajod lesz. Nem kéne, hogy egy ilyen kedves lány meghaljon, mint amilyen te vagy.


Nem gondoltál arra, hogy megölöd azokat, akik bántottak téged?

2016. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat,hát csak nem halok meg

Neem arra nem gondoltam.. Soha nem olnek meg senkit esetleg a csaladomert magamert senkit...

2016. júl. 9. 18:00
 9/10 anonim válasza:
Szar neked
2016. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na ne mond:):/
2016. júl. 19. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!