Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kulföldre szakadt / vandorolta...

Kulföldre szakadt / vandoroltak, akik ott elmagányosodtak, irnatok?

Figyelt kérdés

Magam is hasonló helyzetben vagyok.

Ti milyen okból maganyosodtatok el , van még valaki ilyen helyzetben?



2016. szept. 13. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Az mindenkinek a sajat hibája ha elmagányosodik

Talán nem beszeled az ország nyelvét (akkor egyáltalán minek mentél oda?)?

Nem élnek körülötted emberek? Nem tanulsz, nem dolgozol, nem jársz közösségbe?

Bocs de ez csak a te hibád, ne nyavalyogj hanem menj emberek közé, de előtte tanuld meg a nyelvet

2016. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Perfektul beszelem a nyelvet , de hiaba . Nem segit semmit ha senki nem all szoba velem
2016. szept. 13. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2016. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne várd, hogy hozzad menjenek, te menj hozzájuk

Valahogy sosem akarjak elfogadni az emberek hogy nem körülöttük forog a világ :)

2016. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, a hátuk közepére se kivannak , hogy menjek hozzajuk? Pofara gyulölnek
2016. szept. 13. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja értem, az egész orszag sőt a világ gyűlöl téged, akkor nyilván veled van a probléma

Nem probaltad meg a pszichológust (esetleg pszichiáter?)

2016. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet kene menjek pszichiaterhez. De miert olyan hihetetlen h utalnak pofara ? Mert bevandorlo vagyok , nö , stb
2016. szept. 13. 22:29
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Elmagányosodunk, mert hiába beszéljük az idegen nyelvet, de nem ott nőttünk fel, nem ismerjük zsigereiből a külföldi népeket ( nem értjük a gondolataikat, hogy különböző szójátékok mire utalnak vagy mit takarnak ) ,úgy mint egy külföldi sem ért meg minket, magyarokat, hogy pl. egy vicc csattanója valójában mit is jelent a számunkra. Mindig is idegenek maradunk és ők is nekünk.

Számomra nem gond a magány, sőt nem is szeretnék baráti kapcsolatokat külföldön. Találtam más elfoglaltságot , mint a kapcsolatépítés: olvasok, úszok, táncolok, filmeket nézek, kirándulok és a munkám is leköt. Itt ( mármint ezen a lapon is ) tudok magyarokkal kommunikálni, ha ismeretlenül is, de ez is egyfajta kapcsolattartás.

Szóval, nagyon jól el vagyok egyedül is.

2016. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy igazán érdekes kérdés. Aki nem élte meg (azaz otthonról ír), nem is tudja, miről van szó. Soha nem voltam magányos, még akkor sem, ha egyedül voltam. Lassan négy éve élek Németországban, és most már magamnak is bevallottam, hogy egy kicsit az vagyok. Bár, nyelvi problémáim nincsenek, vannak körülöttem emberek, mindig tudok mit csinálni, akkor is, ha egyedül vagyok, mégis hiányzik valami.
2016. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!