Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem igazán éreztem még ilyet...

Nem igazán éreztem még ilyet eddig. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok,nem fogok hazudozni,őszintén mindent leírok,mert csak úgy tud rajtam bárki is segíteni.

-Még soha nem volt barátnőm

-Nem vagyok túl még az első csókomon sem

Tegnap este pl terveztem haverommal egy iszogatást hogy kicsit ellazuljunk,erre mondja hogy a barátnője tizenegyig lehet nála mert filmeznek,addig nem megy sehova...

Ok,eddig oké szeretne vele lenni de az istenit!Egy iskolába járnak,mindketten kolisok,sokszor sunyiban együtt is alszanak a kollégiumban,egyetlen estét sajnál ráma barátnője?Mert a fa**ánál fogva húzza kb.Mondta egyszer hogy a szombat vagy péntek estéken ő is otthon lesz,és akkor mi ketten járkálhatunk,nem szól bele de "ő nem bírja"....

Én nem vagyok koleszos,ebbena városban járok iskolába,ők másikban,jó messze tehát csak hétvégente látom,akkor is kb 1-2 órára jön ki és megy haza mert hogy ő fáradt.

Tegnap ebbe fáradtam bele mikor már a tizedik ember rázott le telefonon valami ürüggyel...

Volt nálam egy jó adag vodka narancs,hát belekezdtem és szépen elsétáltam egy kihalt telekre.Ott ültem le egy zárt parkolóban és sírtam miközben egymás után nyomtam el a cigiket...Utána persze találkoztunk,és csak beszélgettünk,nem mutattam ki semmit...Kb 3 órát voltam ott a parkolóban,l be***asztam addig,de nem tűnt fel neki semmi,de az igaz hogy a barátnőjén kívül én megy egy másik srác vagyok csak neki...

TUDOM HOGY taknyos k***rva tizenhét éves kis senkiházi vagyok meg hogy másiknak nincs pénzük meg éheznek meg isten tudja,de mindenkinek megvannaka maguk problémái nem?Ezt soha senki nem érti meg.Még nem is találtam olyan lányt aki közeledett volna felém vagy ha én közeledek felé ad valami pozitív visszajelzést...Egyszerűen 17 évem alatt semmi sem sikerült,pedig itt is van rólam fotó az oldalon,és azt mondták nincs baj a külsőmmel...Nem értem,nem vagyok visszahúzódó,legalább is eddig nem voltam,de már iszonyúan rosszul érzem magam.Egész nap a sírás kerülget és olyan jól esne csak egész nap bőgni de ez így nem mehet tovább...


Tehát valaki tud valamit segíteni?



2016. szept. 17. 13:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Köszönöm az utolsónak!" Szívesen, ezért vagyok itt! :)


A párbeszéd alapján amit leírtál én nem is keresném az illetőt. Egyérteműen nem érdeklődik irántad.

Egy ilyen "barátra" nem érdemes energiát fordítani.

Remélem, hamarosan belépnek az erre érdemes személyek az éleledbe! :)

2016. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!