Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most ez mennyire érdekes és...

Most ez mennyire érdekes és igazságos?

Figyelt kérdés

A bombanő jól néz ki van 100 udvarlója abból 10 pénzes, és abból 2 -en milliomosok. jó dolgában nem tudja kit válasszon.

Én is jól nézek ki férfiként még sincs udvarlóm és nem kérek, nem is kérhetnék pénzt egy nőtől sem, de nem is ajánlgatják, de még ingyen sem magukat.


Na most akkor a női nemhez tartozó egyént felkarolják még fizetnek is érte, a másikért nemhogy fizetni nem akarnak de ingyen se kérik.

Hol a szabály erre? Mindkettő jól néz ki csak az egyik férfi a másik nő. Belemehetünk hogy a férfiaknak kell küzdeni stb. De rendszerváltást követően kiújult a női nem. Többletjogokat kaptak a férfiak nem. A szép nők részére változott az élet de a férfiakéra nem. Na most akkor hova küzdjön a férfi? Hol, kiért, mennyi pénz birtokában és mikor?


Egy férfi otthon ül a fotelban. Ő szexelni akar ez természetes dolog. Mennyen fizetni kuplerájba, esetleg ki az utcára hajtani a nőket vagy diszkóba ami nem a társkeresésére való, de már másra sem jó. Vagy hova?


Mert a bombanőt naponta üldözik és egyébként is van udvarlója , sokan eltartatják magukat. Ő füttyent és nem kell könyörögnie érte ha bármit szeretne. Sőt még a keze alá dolgoznak. A férfiak keze alá ki dolgozik? Akinek éppen megfelel, ha van elég pénze meg egzisztenciája?


2016. szept. 20. 15:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Miért van ennyi rosszindulatú normi a magány, egyedüllét rovatban?


:(


Gondolom aközött, hogy megdugják a suli legjobb és második legjobb nőjét, pihenésképpen ráérnek feljönni ide, belerúgni a genetikailag alsóbbrendű hímekbe, fitogtatni a privilégiumukat ("Gyönyörű barátnő elég jó referencia") és megalázni a gyengébbet.


:(


Ilyenkor válik érthetővé miért tette Lanza, Elliot, Mercer (béke legyen velük) amit tettek.

2016. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"a genetikailag alsóbbrendű hímekbe"


Nem a genetika határozza meg, hogy valaki egy életképtelen, hisztis lúzer-e. Ti csak azért fogjátok a genetikára, mert úgy nem a ti hibátok, hogy ilyenek vagytok. Ha nem csak hisztiznétek, hanem tennétek is magatokért, akkor kapnátok tiszteletet. Amíg csak önsajnáltatni jártok ide, addig szokjátok meg, hogy mindenki utálni fog titeket, méghozzá jogosan.

2016. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11#

Na takarodj te anyádba. Gyilkosokat védsz, te nyomoronc. Érthető, hogy valaki a saját lúzersége miatt megöl huszon akárhány embert? Te még a kérdezőnél is betegebb f_sz vagy. Komolyan agyonlövetném a hozzád hasonló selejteket.

2016. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Paraszt fehe'r lovon felmenti a genetikát, de biztos vagyok benne a hozzászólásai alapján, hogy ő volt az egyik legmagasabb, legszélesebb vállú srác az osztályban és 13-14 éves kora óta lányok tucatjai mutatnak felé érdeklődést genetikai felsőbbrendűsége miatt.


:(


Érthető, hogy fogalma sincs arról, hogy min megy át pár ember, és hogy milyen igazságtalan tud lenni az élet.


:(


Tulajdonképpen nem tudlak hibáztatni, de remélem egyszer felnyílik a szemed!


Ami a három úriembert illeti, valaki már tökéletesen leírta az igazságot a hasonló esetekről, úgyhogy csak másolnom kell:


"HE did not fire the first shot. Women and Society, blase, branded HIM as non human, invisible, an object of scorn and laughter. So, when it sunk in that all his effort was in vain, there were no good women awaiting him, life was gonna be just as empty, lonely and horrifying as before he even started training as a pilot, well, he probably logically decided to declare war back on the human race, since it was open in its war on him."

2016. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Paraszt fehe'r lovon felmenti a genetikát, de biztos vagyok benne a hozzászólásai alapján, hogy ő volt az egyik legmagasabb, legszélesebb vállú srác az osztályban és 13-14 éves kora óta lányok tucatjai mutatnak felé érdeklődést genetikai felsőbbrendűsége miatt."


Hát ezzel nagyon mellé lőttél. 165 cm vagyok és 20 éves koromig 45-50 kg körül voltam. 21 évesen voltam először lánnyal. Gimiben folyamatosan szekáltak, a lányok szóba sem álltak velem. Én voltam az osztály lúzer. Az a különbség köztem és a magadfajta nyomoroncok között, hogy én kb 2 éve elkezdtem tenni azért, hogy ne legyek olyan, mint ti. Fejlesztettem magam, ismerkedni kezdtem és egy éven belül lett barátnőm. Szóval tudom, hogy miről beszélek. Rá lehet fogni a genetikára és élheted az életed megkeseredetten, egyedül, egy undorító gyökérként, vagy változtathatsz és normális életed lehet. Ez csak rajtad áll.

2016. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na, komolyan, azért, he did not fire the first shot?


Akkor ha nekem jössz a metrón, megkéselhetlek? Mert te jöttél, nekem, te kezdted.


Tudod, mit kellett volna tennie a haverodnak? Megölnie magát. Másokat békén hagyni, és csendben kinyírnia magát. De hisztikirálynő volt, nyomta a drámát.

2016. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!