Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudom hogy sablonos de segítse...

Tudom hogy sablonos de segítsetek! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Elèrkeztem ahhoz a ponthoz a mai nap hogy a munkàban felâlltam az asztaltól ès hazajöttem mert annyira elegem volt az èletemből. Összejöttek nagyon a rosaz dolgok. Ma csak úgy megkèrdeztèk hogy vagyok ès eltörött a mècses.. nem mondtam semmit csak hazajöttem.

Ami lehet elromlott vagy elrontottam èn magam!!!! (Csalàd, szerelem, sport,baràtok, egèszsêg)

Itt fekszek az àgyba ès nem talàlok okot hogy felkeljek.

Pedig fel kell àllnom csak valami indok kell!!!!! De nem talàlok!

Arra gondoltam h eltűnnêk egy hètvêgêre hogy lenyugodjak ès kitisztuljon a fejem.

Persze egyedül.. vagy úgy csak rosszabb?

Mit csinàljon az olyan ember akinek szünet kène h összeszedje magàt???



2016. szept. 20. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
vegyél ki szabit és menj el hazulról , ha nem is egész napra, legalább pár órára mondjuk a természetbe v vmi olyan helyre, ahol relaxálhatsz és egyedül vagy. Ki kell tisztítani a fejed és az csak úgy megy, ha nincs melletted egy barátnő/ismerős, akinek be nem áll a szája. Jó visszamenni a gyökerekhez, a természetbe és rácsodálkozni az apró lényekre. Most jön az ősz, az erdő illata nagyon megnyugtató, erősen javaslom neked.
2016. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj le vagy beszélj ki valakinek mindent. Akkor könnyebb lesz.
2016. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Piend ki magad, tisztítsd meg az elméd és hozd helyre, amit helyrehozhatsz. Gondolj bele, hogy sok olyan ember van, akinek se családja, se szerelme, se barátja, se egészsége, se semmije és mégse adja fel.
2016. szept. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket. Hàt muszàj egyedül mennem mert a baràtaim (akiket tènyleg annak tartok) nagyon messze vannak Tölem ès senkitöl nem vàrom el hogy ideutazzon.

Szabit nem kaptam ìgy most megint itt ülök faarcal, mümosollyal. (a munkàval nincs baj csak nem mindig köt le ìgy elkalandoznak a gondolataim ès megint csak sìrok)

Ha beszèlgetnèk hasonlòan helyzetben lèvö elkeseredett emberekkel az segìtene vagy lehùzna???

2016. szept. 21. 08:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hasonló helyzetű emberekkel beszélgess, mert akkor csak egymásra zúdítjátok a negatív gondolatokat. Nem hiszem, hogy most pont erre lenne szükséged.
2016. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!