Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, ha ezerből...

Miért van az, ha ezerből egyszer valaki komolyan gondolja, hogy meghív egy lányt egy utazásra, mert valaki lemondta, és ezt mindenféle ellenszolgáltatás nélkül, akkor is azt kapja, hogy csak megdöngetés a cél?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van olyan oldal, ahol utitársat lehet keresni? Minden infom ellenőrizhető
2016. szept. 22. 08:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezerből egy ilyen van.

Az ember már csak olyan, hogy ha kilencszázkilencvenkilenc alkalommal rosszul jár egy helyzetben, akkor az ezredikben már biztos nem próbálkozik. Sőt, már a századikban sem.

2016. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert mindenféle ellenszolgáltatás nélkül nem szoktak lányoknak utazásokat felajánlani. Fiút is szívesen vinnél magaddal? Gondolom nem, akkor valszeg te is reménykedsz abban, hogy kialakul a lánnyal valami. Másrészt neten keresztül megismert férfival egy normális lány nem megy el egy közös utazásra, veszélyes, nem ismer téged, megerőszakolhatód, stb.
2016. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
elég ha csak szóba állsz egy nővel, ő már tudat alatt azt gondolja, hogy csak megfektetése miatt beszélgetsz vele.
2016. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
3 ez azért van, mert a legtöbb esetben valóban meg akartok minket fektetni és csak azért álltok szóba velünk :)
2016. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Mert a nok arra valok.
2016. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg fiút is ugyanolyan szívesen vinnél magaddal?
2016. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
# 5: Te viszont még arra se. :D
2016. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Fiúkkal sokszor voltam kirándulni, utazgatni. Most lányt akartam volna. Csak a közösség miatt. Megértem a nők álláspontját is de egy szint után ez paranoia. Én mutathatok a szállodából is hivatalos értesítőt, vonatjegyet etc mindent de egyesek eselyt se adnak
2016. szept. 22. 09:41
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

Hova mész? Ha jó helyre, akkor én elmegyek veled :D


21/L

2016. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Gyékényes kastélyszálló. Indulás Október 16 Vnap, visszatérés kedd reggel.
2016. szept. 22. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!