Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel tudnék javítani a...

Mivel tudnék javítani a magányomon?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy kezdjem... jó pár évvel ezelőtt azt gondoltam hogy mindig boldog leszek, sosem leszek boldogtalan és magányos. Igaz jóval fiatalabb voltam mint most, akkor még általános iskolás, és fűtött a boldogság, a vidámság, az öröm, állandóan mosolyogtam.


Még középiskola első felében is hasonló volt a helyzet, folyton csajoztam, rengeteget foglalkoztak velem a "lányok" és tényleg igazából "törődtek" velem... ez annyira jól esett, hogy egészen addig azt hittem hogy ez alap, ameddig ez az egész ki nem esett alólam.


Időközben megismertem egy csajt akibe fülig szerelmes lettem, nem akarom leírni a teljes sztorit, mert akkor írhatnék itt napestig a lényeg az hogy ő is egy volt a sok közül, de ő volt az akit kiemeltem a tömegből. Aztán miatta, leépítettem a többi másik nemmel való flörtölős időszakom, meg kicsit meg is változtam, éreztettem vele hogy nekem ő a fontos és nem más. Kb. itt vége is lett a történetnek, mert innentől már neki nem voltam izgalmas, akárhányszor közeledtem ő megalázott akaratlanul (nem szándékosan), és a végén eljutottunk oda ahol most vagyok, hogy egyedül érzem magam.


Reggel ha felkelek megcsinálom amit meg kell, végzős vagyok OKJ-n, de igazából nem motivál a szakma sem. Szerzek egy szakmát, lesz egy állásom, meg esetleg egy jó fizetésem, és ezzel az egésszel azt fogom elérni hogy... semmim sem lesz... Amióta megégettem magam azzal a lánnyal azóta még csak az ismerkedés sem megy, egyszerűen ha meglátok egy számomra szimpatikus csajt, vagy azt látom benne hogy egy potenciális veszélyforrás, vagy azt hogy úgy is lekoptat. Meg fogalmam sincs hogy mit hogy kezdjek el... régen ez rutinból ment most meg annyi az előítélet és a tét, hogy szinte nem is megy...


Emiatt magányos vagyok és a baj az, hogy ezt igazából magamnak sem akarom bevallani, meg eljátszom az életben az erős férfit, hogy jajj az én életem tökéletesség, de egyre inkább demotivál az élet... nem látok semmi jót abban hogy szerzek egy szakmát, lesz egy munkám, pénzem és mire megyek vele? Semmire.


2016. okt. 7. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogyha egyszer megvolt, akkor vélhetően vissza fogsz tudni találni ahhoz az életmódhoz.


A hozzád hasonló fiúknak általában van néhány rossz évük, aztán folytatják a nőzést.


Nem hiszem, hogy a helyzeted tartós. Ha nem híztál el, tetted tönkre az arcod szájlégzéssel, vagy öregedsz baromi rosszul, akkor még mindig kívánatos kell, hogy legyél a másik nem számára.

2016. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szájlégzéssel arcot tönkretenni? ez alatt mire gondolsz?


elhízni nem híztam el, bár a sportosabb múltammal felhagytam motiváció hiányában. Nem mondanám azt hogy ez pár éves történet, annál kicsit több... olyan 6-8 éve már folyik ez a dolog.

2016. okt. 8. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra, hogy tokád és visszábbhúzódott, gyengébb állad lehet tőle, ami a nők számára taszító:


[link]

2016. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!