Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiatalon külföldön?

Fiatalon külföldön?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kérdésem az lenne, hogy vannak-e, olyan emberek akik fiatalon próbáltak szerencsét külföldön? És ha igen, hogy viselték? :) Én jelenleg 19 éves vagyok, munkásszállón élem mindennapjaim...és vágóhídon dolgozok, hiányzik a haza és a családom, de feladni semmiképp sem szeretném, még csak 2 hónapja vagyok itt.. esetleg valami ötlet, hogy könnyebben mennyen, a "beilleszkedés"? Sajnos a nyelvet nem beszélem..Előre is köszönöm :)

2016. okt. 9. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

" Sajnos a nyelvet nem beszélem."


Ezen változtass!

2016. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haza fogsz jönni nemsokára.
2016. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# Már tanulom.. :)

2# Igen haza, de 2 hétre.. :) És, hogy feladjam, arra még gondolni sem szabad.. Csak gondoltam rákérdezek, hogy korombeliek ha vannak, hogy viselik, esetleg tanácsot is szívesen fogadnék :D

2016. okt. 9. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Minden tiszteletem a tied!!!Irigyellek! 29f
2016. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg az ország nyelvét mert nem fogsz előrelépni sem emberi kapcsolatilag, sem munkailag. El lehet lenni egy darabig az ország nyelve nélkül, de utána már ők se nézik jó szemmel, hogy odamentél de nem vagy hajlandó megtanulni a nyelvüket.
2016. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan sok mindenkit hallok mostanában, hogy elmagányosodik odakint, hogy inkább vállalja a kevesebb jövedelmet, és hazajön. Itthon a család,barátok, ismerősök, s magyar nyelv.
2016. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem a nővérem él kint Madridban már három éve. Ő ott ismerte meg a párját. Így már ketten laknak. Szerintem könnyebben beilleszkedhetsz, ha utánanézel a kultúrájuk iránt. Ezzel kicsit közeledhetsz a munkatársak felé. Így barátokat is szerzhetsz, mert betudod vonni magad a beszélgetésekbe.

Remélem tudtam segíteni!

2016. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!