Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam ennyire másnak?

Miért érzem magam ennyire másnak?

Figyelt kérdés
Átlagos 16 éves lány vagyok.Sok felszínes barátnőm van de inkább csak haverságok.Van 1 közeli barátnőm vele jóba vagyok de vele se minden tökéletes.Olyan furcsa.A barátnőm is 15 éves már volt kapcsolata meg minden.Oké rá nem akarok hasonlítani mert pl cigizik.Próbálom össze szedni mit akarok mondani.Olyan elveszetten érzem magam.Sok ember előt megjátszom magam.De ezen nem változtathatok.Még két év az egyetemig.De oda meg kicsinek érzem magam vagy nem tudom.Sose csókolóztam még.Én várnék is csak rajtam van ez a társadalmi nyomás.És nagyon frusztrál.Érzem hogy lenéznek.Tudom majd jönnek azok a kommentek hogy ne foglalkozzak vele de nem lehet nem észrevenni ezeket.Kívülről full vidám életteli lány vagyok de most elégéé le vagyok hangulva.A fiúk vagy füves köcsögök vagy nem jönnek oda hozzám.Ami még ciki hogy a bátyámnak (21) annyi éves a barátnője mint én.Sőt fiatalabb.És mikor itt van olyan éretlennek érzem magam.Esteleg tudtok segíteni hogy változtassak ezenhogy szerezzek valami baráti táraságot vagy várjak az egyetemig?
2016. okt. 15. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus 16 éves tini lányka vagy, aki azt hiszi, hogy ő hú de más, meg senki sem érti meg stb.

Mit is akarsz tulajdonképpen?

Menj majd szépen egyetemre. 2 év alatt csak kitalálod mit szeretnél.

2016. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%

"A fiúk vagy füves köcsögök vagy nem jönnek oda hozzám"

Húha. A pic.sá.ba hogy nem jönnek oda hozzád..

Pedig igazán jöhetne valaki és a fiúddá válhatna, nem?

Éretlen is vagy egyébként.

2016. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ja igen. Nyugodtan oda mehetsz ám te is a fiúkhoz! Erről (is) szól a nemi egyenlőség. :)
2016. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mint ha magam olvasnám
2016. okt. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát egy kicsit rossz korban vagy...mind mentalis fejlődésed mind bilológiai es hormonális szinten.

Kicsit eretlennek is tűnsz de ha nem kezded el sajátmagad fejtegetését addig csak tanácsokat kapsz nem pedig válaszokat.

Foglalkozz magaddal ne a társadalommal és mas emberekkel.

Kissebbségi komplexusod felszámolásara figyelj oda...nehogy megmaradjon a későbbiekben is.

Ha már igy is ugy is megjátszasz dolgokat akkor játsz egy magabiztos, nyilt, és határozott embert.

Akkor hátha oda mersz menni a füves köcsögökhöz meg a stb -ikhez..

Az élet és az emberek nem akkora probléma mint amekkorát most csinálsz belőle.

2016. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!