Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet a baj velem?

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapok már nagyon nehezek voltak és a mostani időszakom is elég stresszes,kezdem elveszíteni a kontrollt magam felett.De szinte ideges vagyok egy pillanat alatt bepöccenek, olyan idegbe vagyok ha nem fognám vissza olykor magam ami nehéz már.A munkám nagyon stresszes nekem minden napok azok is idegesítenek, meg a magán életem is romokban szinte nincs kapcsolat évek óta semmi nagyon és ez is kikészít meg a minden napok ugyan az vagy majdan gondolom értitek, és már a munkám is veszélybe került mert idegesen nem tudok figyelni sokára nyugszom meg és elrontom amiért ma is leszidtak ,de ez őket nem érdekli csak csináld és kész ha el rontod akkor megy a szöveg...... És nem tudom mit kéne csináljak csaj kéne már az biztos mert minden nap jár az agyam a szexen akaratlanul is munkára nem tudok figyelni mert elkalandozok fejbe,de már kívánom egy csaj , meg a munkában a stressztől is,nem ilyen vagyok pedig és kezdek aggódni hogy a jövőben még bajom lehet ebből, gondolkoztam hogy nyugtatót nem ész nélkül talán szedni kéne, de vezetek minden nap és nem tanácsos,pszichológushoz én nem fizetnék ezért csak ha nem fogom vissza magam akkor a munkám is rá mehet még az idén erre. 20/f
2016. okt. 20. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért stresszes a munkád? Azt sem értem, hogy 20 évesen miért nem mész egyetemre, de mindegy mert nem is ez a lényeg meg nem is az én dolgom. Szerintem próbálj megnyugodni. Lehet hülye tanács de ha másoknak segítesz akkor az eltereli a figyelmedet a saját problémáidról. Meg csináld azt amit szeretsz, olyan dolgokat amik örömet okoznak, könyv olvasás, film nézés, keress valami sorozatot, járj el edzeni, hétvégente próbálj eljárni szórakozni. Ismerkedj hasonló személyiségű emberekkel, találj barátokat. Kezd el értékelni az apró dolgokat is.

Ne cseszd el a húszas éveidet a stressz miatt.

Ha nem jó a munkád, hagyd ott. Tegyél félre pénzt, aztán utána csináld amit szeretnél. Valósísd meg az álmaidat. Nem feltétlenül Magyarországon.

Te döntesz miként éled az életedet.

2016. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! elgondolkodtató amit mondtál és tisztába is vagyok vele csak változni nem könnyű! ami a munkát illeti 11 év iskola nekem elég nincs kedvem sem türelmem hozzá, munka meg olyan hogy sok dologra kell oda figyelni egyszerre és kis hibák miatt mm-m en múlik hogy jót gyártok e és nekem már megterhelő még csak nemrég kezdtem el dolgozni és ha ezt ott hagynám nem tudom hova menjek mit kezdjek esetleg ezért nehéz ez a döntés.és már szellemileg megterhelő és ez hat ki a minden napjaimra a magán mellet, felém nem sok kikapcsolódás van ahova tudom elmegyek és azt csinálom amit szeretek olvasni is kéne hisz van mit csak időm meg kedvem nincs hozzá pedig tudományos könyvek ezek amivel foglalkozok régóta immár csak hobbi ként, de köszönöm az ötlet arra törekszem!
2016. okt. 20. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, szívesen segítettem :)

Az egyetem hát, nem tudom, gondold meg, egy diplomával mégis csak jobban tudsz elhelyezkedni, de te tudod :) talán egy diploma után már nem kéne ilyesfajta stresszes munkát csinálnod :)

de te tudod :)

2016. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! és ha szabad kérdeznem fiú vagy lány csak kíváncsiság? :)
2016. okt. 20. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Lany :)
2016. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"és már szellemileg megterhelő"


Ez így könnyebb, mintha fizikailag lenne megterhelő. Szerintem idővel hozzászoksz. Aludj többet, csinálj kevésbé stresszes dolgokat, próbálj nyugodt lenni, takarékoskodni az energiáddal.

2016. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!