Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nem jövök ki...

Mit tegyek ha nem jövök ki jòl az emberekkel?

Figyelt kérdés
Csendes tipus vagyok csak akkor beszelek ha kerdeznek. Eddig 33 helyen dolgoztam mar mindenhol belem kotottek mert nem beszeltem. Nem birom igy tovabb.
2016. okt. 23. 21:25
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim válasza:
43%
Antiszociális vagy.Ennyi.Én is utálom az embereket.Vegyél kutyát vagy lovat.Sokkal hálásabbak mint az ember.Ki mondja meg,hogy milyennek kell lenned?Ilyen vagy és kész.
2016. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
31%

33 helyen??

Ne haragudj, de ez nagyon extrém, valami biztosan nincs rendben veled. Összeférhetetlen lehetsz.

2016. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
44%
nem sok az a 33 hely. Én csak 8 éve dolgozom, de már 12 munkahelyem volt.
2016. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim válasza:
40%
Az előző vagyok,hozzáteszem ha 33 helyen kikezdtek,akkor bizony kicsit változtatnod kell,mert ha tetszik ha nem ,társas lények vagyunk és kommunikálni kell az embertársaiddal.Persze ha nem akarsz egyedül megöregedni remeteként vmi erdőben..Esetleg néha vicsorogj ,vegyülj el,hangsúlyozom a melóhely nem baráti társaság .Túl közel ne engedj senkit,viszont át vagy esve a ló túloldalára elég keményen.Ilyen hozzáállással csak magaddal szúrsz ki.Legyél kétszínű,mint az emberek 99,9%-a.:))
2016. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
5%

Miért beléd kötésnek éled meg?

Válaszolj.

Nincs mit nem bírnod. :)

De ha kell, írj rám s segítek.

2016. okt. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Napról napra egyre rosszabb. Tavaly junius óta 12 helyen fordultam meg nem megy tovabb
2019. szept. 30. 23:38
 7/58 A kérdező kommentje:
Úristen 2016 bán írtam ki a kérdést repül az idő és még most sem értem el semmit
2019. szept. 30. 23:39
 8/58 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem kezdesz, egy saját vállalkozásba? Ott te lennél a főnök, és te magad választod ki hogy hol és kivel akarsz társulni?! Ennek lenne értelme!
2019. okt. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Most is az utcáról írok 5 napja ugyanabban a ruhában vagyok pénzem nincs csomagom a csomagmegőrzőben ahoz sem tudok hozzaferni. Lassan áshatom a síromat innen már nincs kiút
2019. nov. 2. 23:21
 10/58 A kérdező kommentje:
Ez az élet egy nagy szívás az emberekben már nincs szeretet. Hisznek egy istenben aki nem is létezik csak azért találták ki hogy az embereket megfélelmitsék és hogy adakozzanak. Arra is gyáva vagyok hogy felakaszam magam.
2019. nov. 2. 23:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!