Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Ez a dolog mindig is jelen volt az életemben viszont úgy érzem hogy minél idősebb leszek egyre rosszabb..

Szóval az a problémám hogy úgy érzem nem ismerem önmagam, elveszettnek és üresnek érzem magam gyermekkorom óta, érzelmek terén is olyan mintha semmi nem lenne, sem szomorú se boldog..olyan semmilyen. Szerelmes sem voltam soha pedig próbáltam kapcsolatot de nem éreztem semmi mély érzelmet. A kommunikációs képességeim nagyon rosszak, nehezen beszélgetek másokkal mert nem tudom kezelni a szociális helyzeteket.

Olyan mintha egy ingerek nélküli lassú felvétel lenne az életem, mindig is úgy éreztem hogy valami nincs rendben velem de soha nem tudtam rájönni hogy mi ez.

Tudna valaki segíteni ebben?

18/L



2016. okt. 30. 19:32
 1/5 anonim válasza:
"nélküli lassú felvétel lenne az életem," Keresd meg a skip gombot és ugorj akkor egy vagy két tracket.
2016. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az a baj hogy azt feltételezed hogy valami baj van veled, vagy ami még rosszabb, hogy ez egy gyakran visszatérő gondolat és már meggyőződésed. Jó felé keresgélsz, az önismeret hasznodra válik. Olvasgass a témában, de ami mégfontosabb gyakorold sokat!
2016. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok. Megoldást nem tudok sajnos a problémára, de ha van kedved beszélgethetünk róla privátban.
2016. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem épp ez a baj hogy nem teszel ellene.Hagyod hogy minden elmenjen melletted.Merj élni!Mert az idő hamar eltelik akár kihasználtad akár nem.Mi baj lehetne ha megteszed amit megakarsz?Ha nem teszed meg az első lépéseket soha nem fogsz előrrébb jutni.Ne várj arra hogy majd jobb lesz,mert nem lesz az magától.
2016. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Át kéne gondolni, hogy ez pontosan miért is lehet. Sosem éreztél még boldogságot, szomorúságot? És egyébként minden rendben? Családi kapcsolatok?

Depressziónál is gyakran lehet olyan mintha semmit nem éreznél. Meg igazából ha nagyon sok a stressz, nehézség attól is szimplán lehet ilyen. Ugyanúgy ahogy testi sérülésnél is beindulnak kémiai folyamatok hogy ne érezz akkora fájdalmat, a mentális dolgoknál is szintén van ilyen.

De lehet csak olyan vagy aki nem az a hatalmas érzelgős ember, azzal sincsen semmi rossz.

Át kell gondolni jó alaposan, hogy mi mitől lehet, és egy pszichológust felkeresni is egy jó ötlet :)

2016. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!