Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történhetett velem? Elzárkó...

Mi történhetett velem? Elzárkóztam mindenkitől, megváltoztam. Ez tinikori depresszió is lehet? 15/L

Figyelt kérdés
Most van vége a nyárnak de én semmit nem csináltam.Nem nyaraltam, nem hagytam el a városom. Egész idő alatt 2x találkoztam barátokkal, nem volt semmihez sem kedvem. Nem akartam elmenni itthonról, és bunkó is lettem, néha akaratom ellenére, hisz sosem voltam ilyen, inkább az ellenkezője. Nem nagyon beszéltem senkivel sem. Ha elhívnak valahova akkor nincs kedvem menni, pedig lehet, hogy azt a programot pl. 1 éve imádtam. És engem ez kezd megijeszteni, hogy ennyire nincs életkedvem, és néha már zavar is. Magamba fordultam teljesen, főleg most ugye a nyáron. Meg az elmúlt évben, elég sok minden történt velem, ami nem feltétlenül a jó élményeimhez tartozik, ezért az önbizalmam is teljesen elveszett. Ha valakinek van ötlete mitől lett ez, előre is köszönöm a választ!

2016. aug. 27. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Írod, hogy sok minden történt és nem igazán jó dolgok. Ezeket valószínűleg nem dolgoztad még fel. Keress valakit, akivel megbeszélheted az érzéseidet. Szülőkkel nem tudsz beszélgetni? Barátaid elől se zárkózz el, hiszen ők biztosan meghallgatnának, és sokszor az is elég, ha kibeszélhetjük magunkat, akkor is, ha konkrét tanácsot nem is kapunk.
2016. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!