Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nincs kivel...

Mit tegyek ha nincs kivel bulizni mennem?

Figyelt kérdés

Égek a vágytól hogy egy végre elmenjek egy jó buliba. De van egy nagy baj. Egyetlen olyan barátom, haverom, ismerősöm sincs akivel mehetnék. Lég furán hangzik de ez az igazság. Vagy azt kapom h " én nem szeretem az ilyen helyeket" vagy azt hogy "hú most voltam." Az utóbbi embereknél már nem is kérdegek rá, mert annyira azt érzem hogy én ragadok rá. Ez elég ciki. Egyszóval csak olyan van akivel iszogathatok, vagy állandóan leráznak akik ilyen helyekre mennek.

Nagyon rossz érzés esténként nézni a kortársaimat, és látni ahogy jobbnál jobb bulikra mennek. Egyszerűen nem tudom mit tehetnék, de ez így nagyon rossz.


18/F



2016. okt. 30. 23:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Komolyan szinte a sírás folytogat mikorlátom h xy részt vesz pl Lights Off-on, vagy mikor cdebreceni campus fesztivál van és szembesülök azzal h nincs kivel
2016. okt. 30. 23:29
 2/15 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod
2016. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Elmész egyedül, és találsz új haverokat, barátokat, akikkel majd később megint elmehetsz. Ez így működik, csak egy kis önbizalom kell hozzá. Indulj úgy neki, hogy akár egyedül is jól érzed magad, beülsz egy koncertre, kérsz egy sört, és előbb-utóbb valaki úgyis megtalál, vagy te látsz meg valakit, aki elég szimpatikus ahhoz, hogy oda merj menni hozzá. Egy fesztiválon meg aztán pláne nem új dolog az ilyesfajta ismerkedés. :)
2016. okt. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De egyedül olyan szar érzés lenne egy diszkóba elmenni. Látnám hogy mindenki ott van csapatostól, haverokkal, én meg egyedül :(
2016. okt. 31. 08:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyere velem a38-ra :D
2016. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
debreceni vagyok :(
2016. okt. 31. 10:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Ismerkedj interneten! Nekem bejött.
2016. okt. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hol lehetne?
2016. okt. 31. 11:50
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen zenét hallgatsz.
2016. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Minimalt, de amugy jöhet bármi.
2016. okt. 31. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!