Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hogyan lehet ez...

Szerintetek hogyan lehet ez feldolgozni?

Figyelt kérdés
Elmúlt a fiatalságod, nem tudtad valóra váltani az álmaidat, nem sikerült sinre tenned az életed, nem találtad meg a társadat...és mivel nincs se idõd, se pénzed, se energiád, már egyikre sem lesz lehetõséged. Sikertelenül, beteljesületlenül, magányosan kell megöregedned és meghalnod.
2016. nov. 5. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, én időben gondolkodtam. Amiről meg lemaardtam eddig megérdemlem.
2016. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát mivel az egészet nem élem túl, így a kimenetel szempontjából mindegy, mivel nem tudok elszámolni magammal. Arra törekszem, hogy másokkal el tudjak számolni.
2016. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Én nem próbálnám meg "feldolgozni" hanem inkább belevágnék valamibe, hogy legalább az egyik tervem véghezvihessem.
2016. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Amíg nem a halálos ágyadon fekszel, addig van lehetőséged változtatni.
2016. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy 70? akkor talán elfogadnám ezt a hozzáállást.


50 év alatt nem!

2016. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Javaslom gondolkodnod azon, mi végre élünk, pl miért vagyunk itt a Föld bolygón. Ha rájöttél, nem fogsz ezen különösebben aggódni. Van normális lakhelyed és változatos étkezési lehetőséged? Akkor mi is a problémád, amit nem tudsz feldolgozni?


Félreértés ne essék: valóban tartalmasabb törekedni megvalósítani önmagunkat, akár a hétköznapi dolgokat is, mint pártalálás, családalapítás. De ha ez sose lesz meg, akkor se probléma. Tehát nincs mit feldolgozni, mert EZ NEM probléma. Kivéve, ha nem látod, mi az élet értelme.

2016. nov. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ha itt kötök ki (sajnos 99%, hogy igen), akkor egy üveg Whisky, aztán egy téli éjjel irány a csillagos ég. :)
2016. nov. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kezdj el máshogyan gondolkodni/hozzáállni a dolgokhoz.Sosincs késő de mindenért tenni kell nem pedig búslakodni!
2016. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de ha te rájössz, vagy valaki megírja, akkor szólj már légyszi, mert én is szeretném tudni.
2016. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!