Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek gáz, ha mindig...

Szerintetek gáz, ha mindig egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

Média és magyar faktra járok a suliban. Sajnos úgy jött ki, hogy mindkettőre a haverjaim közül csak egyedül járok, sőt, magyarra fiúk közül is csak én járok..

Mivel nem vagyok nagy híve a felszínes beszélgetéseknek, ezért soha nem megyek oda a csajokhoz (médián pedig a többi sráchoz) megkérdezni, hogy hogy vannak meg satöbbi. Ennek köszönhetően szinte mindig egyedül, csendben ülök. Engem nem zavar, mert szeretek egyedül lenni, de mindig idegeskedem, hogy mennyire tűnhetek nyomoréknak, ha pl páros munka van és csak nekem nincs párom... vagy amikor csak én ülök egyedül, miközben mindenki beszélget a szünetben.. stb


17/F


2016. nov. 13. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne az legyen a fő problémád, hogy mások mit gondolnak rólad! :)

Tudod: nem kell mindenkinek megfelelni. :)

2016. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha neked jó így akkor ne érdekeljenek mások. Adom a véleményed, én is inkább vagyok egyedül minthogy felszínes barátságokat ápoljak
2016. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hosszabb távon cikizni fognak, de ha ez téged nem zavarna, akkor nincs baj.
2016. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is cikizni fognak, vagy hát ha nem is szó szerint, de "látni fogod rajtuk, hogy kibeszélnek a hátad mögött", meg ilyenek... :S
2016. nov. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

70% , 61%-os


Ne magatokból induljatok ki. Nem ismeri őket, nem tartozik a baráti körükbe, akkor meg miért kéne velük komolyabb kommunikációt folytatnia? Hogyha ezért kibeszélik, akkor meg minek kéne ilyenekkel barátkoznia?


A fakultációt tartó tanárról meg megvan a véleményem, nem tudja leadni érthetően az anyagot, ezért párba rendezi a tanulókat, úgy hátha könnyebb nekik megcsinálni a feladatokat... Szánalmas. Alapból fakultációra se lenne szükség, ha a tanárok érthetően adnák le az anyagot, amit sosem fognak. Mert nincs annyi eszük, hogy rájöjjenek, mennyivel egyszerűbb lenne érthetően tanítani, hogy aztán ne kelljen ingyen fakultációt tartaniuk órák után.

2016. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Senki sem mondta hogy kell beszélgetnie velük, csak felvilágosítottam a srácot, hogy mire számíthat ha nem teszi.

Amúgy miből induljak ki ha nem magamból? Én is egyedül voltam és vérig aláztak. Könnyebb célpont voltam mint egy extrovertált mindenlébenkanál személy, mert abban a közösségben nem voltak barátok. Ha van egy különc egy társaságban vagy egy "magányos farkas", azonnal elkönyvelik mindennek mielőtt megismerhetnék.

2016. nov. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!