Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok beilleszkedni és...

Nem tudok beilleszkedni és nagyon egyedül érzem magam nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
most vagyok 10-dikes és elég lassan oldódok fel , és mikor új osztályba kerültem nem tudtam igazán barátokat találni alig pár volt de ők is megtalálták a helyüket, most meg már mindenkinek meg van a saját csapata és nem tudom hogyan tudnék be csatlakozni, olyan egyedül érzem magam és külsős barátaim sincsenek egy- kettő

2016. nov. 9. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáld meg az érdeklődési körödet illetve a többiekét! Mivel foglalkoznak szabadidejükben? Melyik a kedvenc sportod illetve az övék? Csak azokkal ismerkedj, akik szimpatikusak!
2016. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gáz, próbálj meg osztályt/iskolát váltani.
2016. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Srác vagy csaj vagy??

Mert más más tippem lenne ....

Am ne aggódj ,mindenhez idő kell.

Puszika ^*^*

2016. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon bumburnyák közösség, akkor ne erőltesd, menj el onnét.

Ha jó helyen vagy, akkor pedig légy egy kicsit nyitottabb, attraktívabb. Kapcsolódj be valahova ahol van valami közös.

2017. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Röcsögei Péter ***** válasza:
Sportolsz valamit? Én sajnos nem sportoltam, és egész iskolás koromban kirekesztett voltam. Műszaki és tudományos érdeklődésű voltam kiskoromtól, én voltam a csodabogár, akin mindenki nevetett, ha megszólalt.
2018. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!