Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes csak azért megváltozno...

Érdemes csak azért megváltoznom, hogy barátnőm legyen? Ha igen, hogyan csináljam?! Összetett a kérdés, de lent kifejtem.

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, introvertált. Sosem járok el sehova, ahova a fiatalok járnak (gondolok itt kocsmákra, szórakozóhelyekre stb.), mert egyrészt baromira nem vonz, másrészt nincs kivel. Kirándulni, túrázni, sétálgatni szeretek. Leginkább egyedül megyek, nincs bajom az egyedülléttel alapjában véve. Viszont, sokszor hiányzik egy lány az életemből. Itt jön képbe a kérdésem lényege, hogy emiatt érdemes lenne-e magamra erőltetni a szórakozóhelyek világát? Vagy ha ezt nem, milyen lehetőségek vannak ismerkedésre? A fővárosban lakom, szóval tuti hogy van valami, csak nem tudom mi. Aki volt már hasonló cipőben, örülnék, ha megírná a tapasztalatát. Hol vannak a normális lányok? Akiknek nem a pénz a legfontosabb, hanem az emberi értékek?
2016. nov. 17. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy érdemes-e, a saját értékrended szerint. Akár kell, akár nem kell, ne másnak akarj megfelelni. Csak mert Pistának van, neked azért nem kell megfeszülni, hogy odatehesd a pipát a képzeletbeli listára. Ugyanakkor ha viszont ezt szeretnéd, és úgy gondolod, hogy *számodra* megéri, akkor hajrá, mindig lehet magunkat fejleszteni.
2016. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

"Hol vannak a normális lányok? Akiknek nem a pénz a legfontosabb, hanem az emberi értékek?"

Túráznak, de társasággal és nem egy olyannal, aki saját magán kívül senki mást nem visel el.

2016. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Kizárólag saját magadért változz.
2016. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is, Kedves második válaszoló, hogy ismeretlenül ítélkezel. :)
2016. nov. 17. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ezzel semmi probléma nincs. Nekem is valami hasonló jellemem van egyébként mint neked alapjában véve,viszont én úgymond magamra erőltettem a szórakozó helyek világát aztán kb csak r**kat termeltem onnan ki :D


neten szoktam mostanában ismerkedni/facebookon onnan szoktam randira hívni már a csajokat :D bár soha nem hittem ebben a netes dologban.

2016. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinted csak szórakozóhelyen lehet ismerkedni? A facebookon biztos vannak túrázós csoportok, de egy csomó helyen hírdetnek gombászós tanfolyamokat. Beülsz az órára, beszélgetsz az ott lévőkkel, a végén pedig túrázás van, hogy élőben is lássatok gombát. Összehaverkodsz a neked szimpatikus emberekket, a tanfolyam után eljártok együtt túrázni, ő hozza majd a saját kis túrázós sleppjét és azok közt is ismerkedhetsz. Csak ehhez meg kellene mozdulni.
2016. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Igen. A magany és a szex hiánya káros az egészségre és gyorsítja az öregedést (nem vicc, tudományos tény). Sokkal károsabb, mint ha néha megiszol egy sört.


Erőltess magadra bármit, aminek eredményeképpen normális szociális/szexuális életed lehet.

2016. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!