Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról ha valaki vágdossa magát?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért csinálják? Mi értelme van?

Negatív kommenteket kérlek mellőzétek.



2016. nov. 19. 12:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

Hajrá csinálják!

Tessék, egy pozitív komment, remélem tetszik.

2016. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nyilván nem erre gondoltam hanem normális vélemény kifejtésre bunkó stílus nélkül...
2016. nov. 19. 12:54
 3/17 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
93%

Szia


Pár éve olvastam a falcolásról az újságban, egy pszichológus nyilatkozatát. Tehát azt mondta, hogy akik ezt teszik, a lelki fájdalmaikat próbálják fizikai fájdalommá alakítani. Én személy szerint nem látok benne rációt, elképzelhetetlen számomra az egész. Legtöbbször fiatal korban jelentkezik, talán a családi háttér lehet a ludas, de lehet csak egy szerelmi csalódás okozhatja. Minden esetre nem tartom okos megoldásnak, tehát itt arra gondolok, hogy aki e nélkül nem tud túllépni a dolgon, az szellemileg terhelt s egyben gyenge is. Ami nem bűn, azaz nem elítélendő, egyszerűen, csak segítségre van szüksége.

2016. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem látom sok értelmét. Őszintén elég nagy divat volt ez egy időben a tinédzsereknél, szóval nem hiszem, hogy ez bármilyen megoldás lenne, inkább csak figyelemfelkeltésnek szolgál.

Ha valami akkora feszültséget kelt benned, hogy ezzel akarod levezetni, menj el inkább futni és kimegy ez a butaság a fejedből :D Vagy ha nem gondolkozol rajta, akkor vedd ezt úgy hogy általánosságban mondom :D

2016. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hiányzik az illetőből az önszeretet. Te csinálod?
2016. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem teljesen hülyeség. Álltalába akik csinálják feltűnősködni akarnak. Akik viszont nem ezért csinálják azok nem veszik észre hogy az mellett hogy a problémájukat nem oldják meg még el is csunyítják magukat...
2016. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
hülye és szánalmas
2016. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
De ha a negatív kommentet nem bírod elviselni, akkor mégis mit vársz? Hogy körbenyalják a szuicid valagad, hogy milyen jó dolog a vagdosás, vagy mi?
2016. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm az értelmes válaszokat! Kedves utolsó! Nem én nem csinálom és nem ezt várom csak próbálok segíteni az egyik ismerősömnek és gondoltam megkérdezem hogy mások mit gondolnak erről hogy miből fakadhat a probléma. Szóval azoknak akik normális választ küldtek köszönöm :)
2016. nov. 19. 14:34
 10/17 anonim ***** válasza:
#9: A segítség mint tett becsülendő és helyes dolog, de ebben az esetben sehogy sem fogsz tudni segíteni. Pszichológus kell az ismerősödnek. Te nem vagy szakképzett ezen a téren, remélem ezzel tisztában vagy. Általában akik betegek és olyan emberek próbálnak rajtuk segíteni akik nem értik és nem is érthetik a dolgok lényegét az mindig bajul sül el. Rosszabb helyzetbe hozza vagy mélyíti a személy fájdalmát.
2016. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!